Szervíz technikus

Cég: Sessionbase Kft.

Feladatok

Ami vár Rád:
• Versenyképes fizetés
• Sokoldalú, fiatalos, kreatív csapat
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Változatos feladatok

• jegykiadó automaták, beléptetők, forgóvillák, sorompók üzembe helyezése, szervizelése, alkatrészcsere, stb.
• távfelügyeleti rendszerek működtetése, használata
• az új rendszerek tesztelése
• kapcsolattartás ügyfelekkel

• Legalább középfokú szakirányú végzettség 2 év gyakorlattal

Nyelvtudás

nem szükséges

Kit keresünk

önálló feladatmegoldó képesség
• jó kommunikációs képesség

Munkakörnyezet

Központi irodánk a XI. kerületben tömegközlekedéssel és személyautóval is jól megközelíthető. A munkakörhöz kapcsolódó feladatokat központi irodánkban és partnereinknél kell végezni.

Szakmai tapasztalat

• B kategóriás jogosítvány, autóvezetési rutin
• számítógép felhasználói szintű kezelése (Windows)

Cégünk 1996 óta van jelen a piacon. Fő profilja szoftverfejlesztés. Partnereink többsége közterület-felügyeletek és parkolási társulások.

Egyéb juttatások

Céges telefon, a munkavégzéshez szükséges korszerű eszközök

Bruttó fizetés

400000 - 460000 Ft