Hálózattelepítő és üzemeltető szerviztechnikus

Cég: Green Tech Innováció Zrt.

Feladatok

A GREEN TECH INNOVÁCIÓ ZRT. keres HÁLÓZATTELEPÍTŐ ÉS ÜZEMELTETŐ SZERVIZTECHNIKUS munkatársat
8 órában, Szombathelyen történő munkavégzésre.

LEENDŐ MUNKATÁRSUNKKAL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

Elvárt szoftveres ismeretek:
- Mikrotik, Ubiquiti hálózati eszköz konfigurálás;
- Vmware, Xen, ProxMox virtualizáció;
- Windows Server és kliens telepítés/konfiguráció, active directory;
- Linux kliens, szerver telepítés/konfiguráció;
- Office365 adminisztráció.

Elvárt hardveres ismeretek:
- PC, laptop, nyomtató (lézer, tintasugaras), UPS hibafeltárás, javítás;
- Időszakos karbantartások elvégzése; Új PC összeépítése, telepítése;
- Vezetékes és vezetéknélküli informatikai hálózatok kiépítése.

Egyéb elvárások:
- B kategóriás jogosítvány

Végzettség

Érettségi + szakirányú végzettség

Kit keresünk

ELVÁRT SZEMÉLYES TULAJDONSÁGOK:

- pontosság, alaposság;
- problémamegoldó képesség;
- közreműködőkészség;
- önálló munkavégzés;
- terhelhetőség.

Munkakörnyezet

AMIT LEENDŐ MUNKATÁRSUNKNAK KÍNÁLUNK:

- céges autó használat;
- kiválóan együttműködő, támogató csapat;
- széleskörű szakmai tanulási lehetőség;
- stabil háttér, kulturált munkakörnyezet;
- versenyképes fizetés.

Kérjük, önéletrajzát alábbi e-mail címre küldje el: kg@g-t.hu

Szakmai tapasztalat

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK FELADATA:

- Hálózatépítési munkák elvégzése;
- Időszakos karbantartások elvégzése;
- Szerződő partnereknél hibafeltárás, javítás;
- Szerviz munkák elvégzése, dokumentálása.

A Green Tech Innováció Zrt. 1994-es megalakulása óta elsődleges célként tekint az ügyfelek elégedettségét garantáló, minőségi munkavégzésre. Az akkori igényeknek megfelelően tevékenységünk számítástechnikai eszközök és szoftverek értékesítésére, javítására, valamint hálózatok kiépítésére, üzemeltetésére és karbantartására koncentrálódott. Dinamikusan fejlődő cégünk mára a megye egyik legjelentősebb informatikai vállalkozásává vált, mely folyamatos innovációval biztosítja partnerei számára a legfejlettebb számítástechnikai megoldásokat.

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft