IT hosting operátor

Cég: ELIN.hu Kft.

Feladatok

Szereted megoldani a problémákat? Jól kommunikálsz az ügyfelekkel? Jártas vagy az IT világában? Akkor téged keresünk, jelentkezz hozzánk!

- Telefonon, e-mailen, hibajegyben vagy chat-en érkező kéréseket, kérdéseket kell kezelni
- Hibabejelentések kell rögzíteni, adminisztrálni
- Első szintű támogatás nyújtasz ügyfeleinknek, a bonyolultabb feladatokat a megfelelő kollégának kell továbbítani - a későbbiekben a bonyolultabb feladatokban is számítunk rád, ehhez biztosítjuk az szakmai továbbképzést
- Figyelemmel kell kísérni és le kell zárni a munkafolyamatokat
- Tájékoztatást kell adni és segítséget kell nyújtani az ügyfeleknek a szolgáltatások használatában
- Alkalmanként tudásnak megfelelő szinten egyes projektekben való részvétel
- A rendszeresen előfoduló kérdésekről bejegyzés készítés a tudástárba

Végzettség

Középfokú végzettség és min.1 év IT területen szerzett releváns munkatapasz

Nyelvtudás

Magabiztos angol nyelvtudás

Kit keresünk

- Jól kommunikálj szóban és írásban
- Gyorsan tudj a problémára megoldást javasolni
- Ügyfélorientált hozzáállásod legyen
- Proaktív hozzáállásod legyen
- Magabiztosan írásbeli angolul kommunikáció
- Másodszintű, akár üzemeltetői irányba való továbbfejlődési hajlandóság
- Magabiztos, megbízható személyiséged legyen

Munkakörnyezet

- Határozatlan idejű, főállású munkaszerződés
- Családbarát munkahely
- Versenyképes jövedelem
- IT ismeretek bővítése
- Stabil háttér
- Támogató, nyugodt légkör
- Kiszámítható, tervezhető munkaidő
- Kényelmes budapesti irodai munkavégzés

Szakmai tapasztalat

Előny:
- ha már foglalkoztál internetes szolgáltatások beállításával
- ha tudod, hogyan kell beállítani levelező programot
- ha már láttál weboldalt, és tudod mi az adatbázis

Cég bemutatása

Webshop webtárhelyet adunk, domaint regisztrálunk, felhőtárhelyet üzemeltetünk, és szerverszolgáltatást nyújtunk - ma már elengedhetetlen egy vállalkozás életében. Ez adja folyamatos növekedésünk alapját. Persze az is fontos, hogy mi magunk profik legyünk a területünkön.
Imádjuk a munkánkat és keressük a kihívásokat. Célunk segíteni, és olyan megoldásokat biztosítani mindazoknak, akik az IT piacot járva álmodoztak korábban a gyorsaságról és a lehetetlenről. Folyamatosan azon dolgozunk, hogy még jobbak legyünk és a legjobbat nyújtsuk Ügyfeleinknek!

Egyéb juttatások

Képzések

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.