Szervizmérnök

Cég: DSR Partner Kft.

Feladatok

A DSR Partner Kft. szervizmérnököt keres saját fejlesztésű rendszereinek telepítésére, üzemeltetésére, javítására, ügyfelekkel történő kapcsolattartásra, hibabejelentések kezelésére.
A DSR Partner Kft. fő tevékenységi területe a csúcsminőségű és nagy kapacitású digitális hang- és adatrögzítő berendezések és rendszerek, valamint a hang- és adatfeldolgozó megoldások fejlesztése és üzemeltetése mellett DigitalSignage, illetve mobiltelefonok/tabletek applikációinak fejlesztése.

- ügyfelektől érkező bejelentések fogadása és regisztrálása;
- saját fejlesztésű rendszerek/eszközök telepítése és üzemeltetése;
- partnerrel történő egyeztetés alapján az időszakos tervszerű karbantartások elvégzése;
- ügyfelek igényeinek felmérése;
- meghibásodott eszközök javítása;ügyfelek oktatása;cég képviselete az ügyfelek felé;
- elvégzett feladatok adminisztrálása;beosztásos rendszerben szerviz készenlét biztosítása (havonta minimum egy hét);ügyfelek támogatása műszaki kérdésekben;
- kapcsolattartás a gyártási, fejlesztési illetve az értékesítési részleggel.

Főiskolai/egyetemi végzettséggel rendelkező villamosmérnök/informatikus, vagy távközlési/gyengeára

Nyelvtudás

aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás

Kit keresünk

- önálló munkavégzés képessége,
- megbízhatóság, magabiztosság;
- magas fokú empátia, ügyfél orientáltság;
- jó kommunikáció készség, csapatszellem, rugalmas hozzáállás.

Munkakörnyezet

Családias légkör.

Szakmai tapasztalat

- Windows operációs rendszerek mélyebb szintű ismerete;
- TCP/IP hálózati alapismeretek;Linux alapismeretek (Fedora, Ubuntu);telekommunikációs ismeretek;
- aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás (ellenőrizzük);
- B kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat;

Egyéb juttatások

- céges gépjármű,
- telefon,
- laptop.

Bruttó fizetés

320000 - 550000 Ft