Rendszertervező/architect szuperszámítógép cluster építés

Cég: DiabTrend AI Analytics Kft.

Feladatok

Szeretnénk egy nagyobb beruházást elvégezni professzionális eszközökkel az adott költségkeretből a lehető legnagyobb számítási kapacitást elérni.

Szerverkonfiguráció átbeszélése a csapattal, költségoptimalizálás és teljesítmény kalkulációk. Hűtésrendszer kidolgozása. Szerver klaszter összeszerelése és felkonfigurálása.

Végzettség

Egyetem vagy szakközép

Nyelvtudás

Angol középfokú

Kit keresünk

Szakmailag elhivatott.
Leleményes, érdeklődő lelkes.
Egyszerűségre törekvő de igényes.
Önálló problémamegoldó készség.

Munkakörnyezet

Egy albérletből kialakított barátságos és nagyon szép iroda. Kicsi de erős fiatalos elszánt csapat. Barátságos légkör.

Szakmai tapasztalat

Hardwarek terén több mint 5 éves tapasztalat és a legújabb eszközök ismerete.
Klaszterek építésében legalább 1 éves tapasztalat.
IT oldalon programozói tapasztalat.
Hardware-k építése iránti elhivatottság.

Cég bemutatása

A DiabTrend-nél digitális diabétesz menedzsmentet hozunk létre. Olyan elsőrangú szoftvert tervezünk, ami automatizálja és feszegeti a naplózó funkcionalitás limitjeit, kiegészítve egy döntéstámogató AI algoritmussal, így biztosítva cukorbetegek számára a legjobb megoldást diabéteszük kezelésében.

Egyéb juttatások

Eszközök tárgyalás/igény függő. Gyümölcs + rágcsák + kávé konyhában.

Bruttó fizetés

400000 - 1000000 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.