Informatikus

Cég: CIVIL ITIM Zrt.

Feladatok

Amiért érdemes velünk dolgozni!
Nagyfokú tapasztalatot szerzel és folyamatos fejlődési lehetőséget kínálunk, amelyet egy mentorprogram keretében biztosítunk a számodra. Egy olyan csapathoz fogsz tartozni, ahol fontos a széles spektrumon kínált változatos feladatok mennyisége, melyekben kibontakozhatsz. Bele fogsz látni egy precíziós technológiával dolgozó vállalati környezet mindennapjaiba.

- a cég virtuális kiszolgálóin (Hyper-V virtualizációs technológia)
- a szoftverek telepítése, üzemeltetése, karbantartása,
- Exchange levelezőrendszer karbantartása, hibaelhárítás,
- VPN kapcsolat létrehozása,
- hálózati eszközök (switchek, routerek) beállítása, üzemeltetése, a cég informatikai rendszerében az egyes felhasználók hozzáféréseinek beállítása, módosítása (Mappa jogosultságok Active Directory) a beérkezett felsővezetői igényeknek megfelelően, - bejövő szolgáltatói vezetékes telefon és internet vonalak hibáinak elhárítása, együttműködve a szolgáltatók műszaki szakembereivel,
- számítógépek előkészítése kiadásra (OS telepítés, szükséges programok telepítése, beállítása),
- időnként hardveres és szoftveres hibaelhárítás a felhasználók számítógépén, nyomtatókon, mobil telefonokon Budapesten és vidéken egyaránt,
- kliens oldali napi feladatok ellátása.

Végzettség

minimum középfokú informatikai végzettség

angol nyelv középfokú ismerete, szakmai angol nyelv ismerete,

nyitottság új dolgok befogadására, extrovertált, együttműködő csapatban is, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,

Munkakörnyezet

Fiatalos és dinamikus csapat tagja leszel, minden lehetőséget megadunk a fejlődésre és a feljebb lépésre, ehhez csak az kell, hogy minderre nyitott legyél és akard is!

Szakmai tapasztalat

- 1-3 éves szakmai tapasztalat,
- MS Office magabiztos használata,
- Windows Server, MS SQL, Active Directory, MS Exchange, Group Policy,
- ESET Vírusellenőrző program ismerete,
- TCP/IP hálózati ismeretek: Routing, switching,
- tűzfal eszközök működésének ismerete,
- Android és IOS mobiltelefon rendszerek ismerete,
- B kategóriás jogosítvány.

A CIVIL cégcsoport tagjaként a CIVIL Informatika és Ingatlanmenedzsment Zrt röviden CIVIL ITIM Zrt. a nevéből is adódóan ingatlanmenedzsmenttel és informatikával foglalkozik. Jelenleg a cégcsoport tagjainak biztosítjuk az informatikai hátteret, illetve megkezdődött az informatikai szolgáltatások biztosítása külsős partnerek részére is. Nagy múlttal rendelkező cégcsoport tagja vagyunk, így egy biztos hátteret tudunk nyújtani minden munkavállalónk számára.

Egyéb juttatások

- cafeteria
- élet- és balesetbiztosítás

Bruttó fizetés

1 - 1 Ft