Senior Java fejlesztő (távmunka vagy Budapest)

Cég: Midori Global Consulting Kft.

Feladatok

A Midori termékei a világ leginnovatívabb cégeit támogatják. Applikációinkkal mi is részesei vagyunk a világűr felfedezésének, az önvezető autók és a Covid-19 vakcina fejlesztésének. Jelenleg azon dolgozunk, hogy az Atlassian app-jeink következő, felhőben futó generációját piacra vigyük.

Tapasztalt Java fejlesztőt keresünk lakhelytől függetlenül, a Midori Atlassian appjainak fejlesztéséhez. A fejlesztői csapat kulcsembereként Amazon AWS-en és az ügyfelek szerverein futó szoftverek tervezésén, implementálásán, üzembe helyezésén és skálázásán fogsz dolgozni.

- Szoftvertervezés, implementálás, skálázás
- Kutatás (összehasonlít, kiértékel, kísérletezik)
- Dokumentáció (és egyéb tech tartalmak) írása
- Végfelhasználók segítése
- Cloud alapú rendszerek építése
- Fejlesztés Amazon AWS-szel
- Üzemeltetés világ szinten
- Növekvő csapatban dolgozni

Végzettség

Nem kell papír

Nyelvtudás

Angol (társalgás jó íráskészség)

Kit keresünk

- Csapatban és egyedül is produktív
- Motivált
- Együttműködő
- Inspiráló
- Szereti a sokszínű feladatokat
- Szenvedélyesen szeret tanulni
- Fókuszált

Munkakörnyezet

- Kivételes emberekből álló, együttműködő, elkötelezett csapat tagja leszel.
- Minden téren tudatosak vagyunk: a termékeinket lean döntésekkel fejlesztjük, kreatívan promotáljuk, kristálytiszta kódot írunk.
- Mindig tanulunk, folyamatosan fejlődünk és gyorsan igazodunk a változásokhoz.
- Segítünk egymásnak, hogy teljesíteni tudjunk.

Szakmai tapasztalat

- 3+év Java tapasztalat
- Python, Groovy (dinamikus nylevek) tapasztalat
- Webes technológiák (HTML, CSS)
- Szoftverfejlesztés (eszközök, technikák, tesztelés)

Előny, ha:
- Java framework-ök (ex: Spring, Guava, Mockito)
- Fejlesztőeszközök (ex: Git, SCRUM)
- Amazon Web Services (AWS)
- Egyéb cloud vagy serverless
- Nemzetközi munkatapasztalat

A Midori az Atlassian platformra fejleszt un. appokat, amik az alapszolgáltatásokat bővítik ki: üzleti folyamatokat automatizálnak, még hatékonyabbá téve hétezer vállalat munkáját globálisan.

Az Atlassian a legdinamikusabban növekvő, kollaborációs szoftvereket fejlesztő vállalat a világon. Ők készítik a Jira issue trackert, a Confluence tartalomkezelőt és a Bitbucket kódkezelőt.

Üzleti modellünk validált, cégünk stabilan nyereséges (bevételből, nem befektetésből!), felhasználói közösségünk gyorsan növekszik.

- Biztosítjuk, hogy a neked megfelelő környezetben töltsd a munkanapokat.
- 10 éve remote rendszerben dolgozunk
- Meglepetés csomagokat küldünk házhoz
- Ha mégis bejárnál: csendes, szép környezet, snack-ek, bicikli-tároló
- Sportolási támogatás

Bruttó fizetés

800000 - 1600000 Ft