Alkalmazás üzemeltető - IT security

Cég: Audi Hungaria Zrt.

Feladatok

Megbízásaink konszernen belül érkeznek, vagyis ügyfeleinket nemzetközi szinten szolgáljuk ki. Shared Service területünkön közel 100 fős csapatunk több mint 20 különböző szolgáltatást nyújt. Tevékenységi körünk az IT Security-tól SAP- illetve non-SAP alkalmazások üzemeltetésén át a SW-fejlesztés témakörig terjed. Megbízóink szívesen dolgoznak velünk közösen meghatározott területeken. Célunk, hogy ezen utat megerősítsük és tovább építsük! Ambiciózus terveink megvalósításához keresünk új kollégákat számos érdekes, szakmai kihívással teli pozícióra!

-IT Security alkalmazások (Tenable Nessus, McAfee DAM, Flexnet Manager Suite) üzemeltetése az Audi Hungaria Shared Service modellje és stratégiája mentén
-Security alkalmazások monitorozása (automatizálás)
-Security alkalmazások certifikát menedzsmentje
-Produktív rendszereken ünnepnapokon és vasárnapokon karbantartások végrehajtása
-Zavarok elhárítása és megelőzése, szolgáltatáskérések teljesítése
-A megállapodott ügyfélkövetelmények teljesítésének biztosítása
-Kapcsolattartás a megbízóval, ügyfelekkel és a szolgáltatásban résztvevő partnerekkel
-IT Szolgáltatásprojektek támogatása, megoldások átvétele üzemeltetésre
-IT szolgáltatással kapcsolatos szolgálati utak
-Rendszereket érintő változtatások végrehajtásának aktív támogatása
-Tudásmenedzsment, dokumentálás
-Mobil munkavégzés (home office) lehetőség heti 2-3 napban - betanulás alatt szükséges a telephelyen való jelenlét

Egyetemi vagy főiskolai informatikai, gazdaságinformatikai végzettség

Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás (írásban és szóban, napi kapcsolattartás az

Kit keresünk

-Kiváló logikai készség
-Ügyfélorientált szemléletmód
-Probléma felismerő és megoldó készség
-Megbízhatóság, stressztűrés, terhelhetőség
-Rugalmasság
-Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
-Analitikus gondolkodásmód, kezdeményező készség

Munkakörnyezet

Az Audi Akadémia tréningkínálata, egyedi partnerkapcsolatok valamint speciális IT felületekhez való hozzáférések támogatják a szakmai perspektívák szélesítését. Korlátlan hozzáférésünk van IT oktató platformokhoz, ahol kollégáink akár egyéni motivációjuknak megfelelően is szabadon képezhetik magukat.

Szakmai tapasztalat

-Applikáció üzemeltetésben szerzett legalább 2 év tapasztalatot
-Java/Javascript/HTML alapismeretekkel rendelkezik
-Alapszinten ismeri az Unix / Linux / Windows operációs rendszerek
-Oracle, MS SQL query készítési tapasztalattal rendelkezik
-Alapszintű hálózati ismeretei vannak (DNS, Firewall)

A győri székhelyű AUDI HUNGARIA Zrt. az Audi Konszern tagja, az Audi és Volkswagen központi motorszállítója. Évente közel kétmillió erőforrás, köztük elektromos meghajtások is készülnek a vállalatnál. Az Audi Hungaria IT területe szolgáltatja IT rendszerek, üzleti folyamatok és szolgáltatásprojektek üzemeltetését és folyamatos fejlesztését a legmodernebb technológiák segítségével. Az IT Shared Service területen szolgáltatói szemlélet mentén konszern szinten foglalkoznak megbízásokkal.

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és széles körű Cafeteria csomaggal honoráljuk. Kollégáinkat egészségügyi szolgáltatásokkal, vásárlási kedvezményekkel támogatjuk.Heti 2-3 napon támogatjuk a home officet.

Bruttó fizetés

650000 - 900000 Ft