Rendszergazda

Cég: ALPROSYS Célgépgyártó Kft.

Feladatok

Az Alprosys Célgépgyártó Kft. pályázatot hirdet folyamatosan fejlődő, családias jellegű munkahelyre rendszergazda munkakör betöltésére

-Szerver- és hálózatüzemeltetés
-Windows szerver 2016 domain környezet adminisztráció
-Linux szerver adminisztráció (debian)
-Operációs rendszerek konfigurálása és telepítése
-Mentési és helyreállítási folyamatok felügyelete
-IT hálózat és infrastruktúra folyamatos fejlesztése, karbantartása
-Rendszerfejlesztéssel kapcsolatos javaslatok kidolgozása
-Egyedileg fejlesztett belső webes rendszer (PHP, MYSQL) fejlesztése, karbantartása
-A vállalat különböző területein a Felhasználók támogatása
-Vállalatirányítási rendszer fejlesztés támogatása
-Hardware konfigurációk összeállítása
-Jogtiszta szoftverhasználat biztosítása

Felsőfokú szakirányú végzettség (informatikus, mérnök informatikus)

Nyelvtudás

Angol nyelv szakmai ismerete

Kit keresünk

-szakma iránti elkötelezettség
-önálló munkavégzés
-jó kommunikációs készség
-jó együttműködési készség
-rugalmasság

Munkakörnyezet

-modern munkakörnyezet
-open office
-szakmai fejlődési lehetőség

Szakmai tapasztalat

-3-5 éves szakmai tapasztalat, rendszer üzemeltetési tapasztalat
-Microsoft desktop és szerver környezet magas szintű ismerete
-Hyper-V, ASTERISK ip telefon szerver, WINDOWS Domain (Group Policy), webszerver (linux), ftp szerver (linux) ismeretek
-JOOMLA keretrendszer, VPN technológiák,PHP, MYSQL, MSSQL adatbáziskezelő ismerete

Sokéves tapasztalattal rendelkező középvállalatként közel 110 fős alkalmazotti állománnyal a nagyobb egyedi gépgyártók közé tartozunk Magyarországon. Fő profilunk az egyedi gépgyártás, melyen belül a teljes folyamatot saját kapacitásból biztosítjuk: a mechanikus és villamos tervezéstől, a saját alkatrész gyártáson, összeszerelésen át a programozásig, üzembe helyezésig komplett megoldást kínálunk partnereink számára.

Egyéb juttatások

-versenyképes bérezés
-cafetéria
-céges mobiltelefon

Bruttó fizetés

0 - 1 Ft