Junior rendszergazda

Cég: Wellness Gate System Kft.

Feladatok

Dinamikusan fejlődő IT cégbe keressük rendszergazda, informatikus munkatársunkat.
Jelentkezni az alábbi linken tudsz:

- rendszerfelügyelet, rendszer karbantartás, rendszerfejlesztés
- új projektekben való segítségnyújtás
- kijáró kollégák munkájának technikai háttér segítése
- helpdesk segítségnyújtás (email, telefon, távsegítő szoftver) felhasználó támogatás

minimum szakirányú középiskolai végzettség vagy OKJ -s képzés

Nyelvtudás

Angol alapfok

ügyfél orientált hozzáállás, jó kommunikációs készség szóban és írásban
rugalmasság
csapatmunka
logikus gondolkodás és precíz munkavégzés

Munkakörnyezet

Exkluzív, 4 szintes fitneszközpont, wellness részleggel

Mivel a Wellness Gate beléptető szoftver fitness-wellness központokra specializálódott, az Oxygen Wellness Fáy tökéletes bemutató teremként szolgál a megrendelők számára.
Ebben a központban található a Wellness Gate System iroda is.

Szakmai tapasztalat

magas szintű hardver és szoftver ismeret
erős hálózati (tűzfal, switch) ismeret
önálló munkavégzés

Cégünk 2002 óta fejleszti a beléptető rendszerét és azóta folyamatosan üzemeltetünk is klubokat.
Mára már több, mint 100 klubban vagyunk jelen.

Egyéb juttatások

- Ingyenes fitness-wellness használat
- Teljesítmény arányú jutalék

Bruttó fizetés

375000 - 571000 Ft