SAP Business One tanácsadó

Cég: ACTERRA International Kft.

Feladatok

- bevezetési projektek koordinálása,
- üzleti igények felmérése és értelmezése,
- meglévő ügyfelek támogatása,
- informatikai és gazdasági projektekben szakértői feladatok ellátása,
- dokumentációk, specifikációk készítése,

Végzettség

felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség

Nyelvtudás

kommunikációképes angol nyelvtudás

Kit keresünk

- együttműködő, rugalmas, csapatjátékos személyiség,
- átlag feletti kommunikációs készség,
- kellő empátia az ügyfelek igényeinek megértéséhez,
- utazási hajlandóság,

Munkakörnyezet

A munkavégzés nagyobbrészt történhet home office-ban, de rendelkezésre áll budapesti (Zugló) irodánk is. A munkatársak többsége középkorú, segítőkész, ami nagyban megkönnyít a beilleszkedést. Mivel projekt alapon dolgozunk, nem mi osszuk be az idődet.

Szakmai tapasztalat

- legalább 2-3 éves tapasztalat ügyviteli, integrált rendszerek bevezetésében,
- legalább 2-3 év tapasztalat SQL spriptek írásában, lekérdező eszközök és adatbáziskezelők használatában,
- hasonló pozícióban, vagy más termékkel szerzett tapasztalat,

Az ACTERRA International Kft. közel 15 éve van jelen a hazai IT piacon. Fő profilunk az ERP rendszerek értékesítése (SAP Business One), főleg a KKV szektor vállalkozásai számára.

Fix bér + projekt bónusz + éves bónusz, a teljesítménymutatók alapján, szakmai tréningek, névre szóló SAP certifikációk,

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft