Junior data analyst

Cég: ABT Hungária Tanácsadó Kft.

Feladatok

Pályakezdők és hallgatók jelentkezését is várjuk, teljes vagy részmunkaidőben!

Részt vehetsz:
- Adatbázisok, adattárházak tervezésében és üzemeltetésében,
- Üzleti, compliance, security és audit alkalmazások fejlesztésében,
- Informatikai, compliance tanácsadói és audit projektekben.

Végzettség

Tanulmányaidat informatika, gazdasági informatika vagy mérnökinformatikus szakon végezted/végzed.

Nyelvtudás

Aktív angol nyelvtudással rendelkezel, amelyet szívesen használsz napi feladataidban.

Kit keresünk

Szívesen tanulsz és ismerkedsz meg új folyamatokkal, rendszerekkel. Nyitott vagy új területek megismerésére, új ismeretek elsajátítására (programozás). Képes vagy önállóan dolgozni, magas fokú precizitással ellátni feladataidat. Legalább heti 24-30 órában tudsz dolgozni.

Munkakörnyezet

- Barátságos légkör, reális elvárások, támogató munkatársak, flexibilitás.
- Jó munkakörülmények, stabil nemzetközi háttér.
- Tömegközlekedéssel is jól megközelíthető iroda a Szépvölgyi Irodaparkban, mely kellemes környezetben, a budai hegyek lábánál fekszik.

Szakmai tapasztalat

Rendelkezz SQL gyakorlattal. Többféle adatbázis ismerete előnyt jelent (MSSQL, MySQL, Oracle)!

Cég bemutatása

Cégcsoportunk, az ABT Treuhand 1980-ban kezdte meg működését Zürichben és immár 29 éve Magyarországon is jelen vagyunk. A budapesti iroda mára több mint 60 fő magasan képzett munkatárssal lát el feladatokat. Cégünk Magyarország szakmai élvonalába tartozik, ügyfeleink pedig megtalálhatók a világ 28 országában.

Egyéb juttatások

- Szakmai, nyelvi és készségfejlesztő képzések támogatása.
- Rugalmas munkaidő és home office lehetőség.

Bruttó fizetés

0 - 0 Ft

Az álláshirdetés valódiságáért, tartalmáért a hirdetés feladója felel.