ZTE Blade Super - őrült ellentét

Hirdetés

Bevezető, tartozékok

Hol vannak már azok az idők, amikor az SMS-ekre sokan rövidített szavakkal válaszoltak, mert a 160 karakter bizony nagyon kevés mondandóra volt elég. Manapság már csak küldünk egy rövid szöveget, és valamelyik közösségi oldalon, vagy más ingyenes üzenetküldő alkalmazással válaszolnak vissza a barátaink. Az okostelefonok elindítottak egy visszafordíthatatlan folyamatot, életünknek olyannyira részeivé váltak már, hogy bizonyos felmérések szerint sokan már egy napot sem bírnak ki kedvencük nélkül. A funkciók rohamosan bővülnek, egyszerűen nem lesz olyan dolog, amire ne tudnánk használni a készülékeket, lassan saját kommunikációra is képesek lesznek, a "Gorilla Glass 9" pedig már egy kijelzőn ugrálást is ki fog bírni.

ZTE Blade Super
[+]

Az Android, az iOS és a Windows Phone térnyerése lélegzetelállító, több millió ilyen eszközt aktiválnak naponta, és lassan minden földi emberre jutni fog legalább egy okostelefon, de persze nem mindenkinek lesz még ténylegesen ettől. A Blade sorozat első tagja annak idején rendkívül kedvező áron hozta el a kategóriához képest nagyon jónak számító kijelzőt, és a ZTE mindig arra törekedett, hogy a szűkebb pénztárcával rendelkező vásárlóknak is jusson a jó dolgokból. Mai tesztalanyunk a Blade Super névre hallgat, mely nevéhez méltóan újra szuper szolgáltatásokkal támad, bár messze nem tartozik a pengevékony modellek közé, a fontosabb probléma viszont az lehet, hogy nem minden téren sikerült leküzdeni azokat a hiányosságokat, melyek komolyan érinthetik a felhasználói élményeket.

ZTE Blade Super
[+]

A dobozon a telefon képe alatt jól látszik, hogy a Super megnevezésből az S betűt vastaggal jelölték, az "uper" rész viszont halványabb lett. Ennek oka, hogy a kék szolgáltató és a kínai gyártó más nevet szerettek volna, és ez a kompromisszumos megoldás született rá. A csomagolás tartalma egyébként tejesen átlagos, egy töltőfej, egy headset és egy microUSB kábel pakoltak bele. A Blade Super külföldön egyébként Grand X Pro néven fut, méghozzá sárga, piros, sötét- és türkizkék, valamint fekete színben.

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

  • Kapcsolódó cégek:
  • ZTE

Azóta történt

  • Lenovo S750 - engedelmes védelem

    A Lenovo megpróbálta a legjobb kínai komponenseket összeszedni, majd ezt egy nagyon impozáns házba csomagolta és ellátta IP67-es védettséggel.

  • Mobilarena TV: ZTE Blade V

    A kínai gyártó most egy olyan telefonnal lepett meg minket, ami négymagos hardverrel rendelkezik, éppen ezért gyors is, de nem túl szép.

  • ZTE Grand X2 In - duplán Intelligens

    A kínai gyártó rálépett az Intel gázpedáljára, és készülékébe egy kétmagos, nagyon gyors Atom processzort épített, ráadásul még a kijelző is kiválóra sikeredett.

  • ZTE Blade V - négyhengeres energia

    A kínaiak véglegesítették a korábban nálunk járt terméküket, viszonylag nagy külső, négymagos hardver jellemzi, ráadásul az árcímke is vonzónak mondható.

Előzmények

  • Vodafone Smart III - okosan a nyáron

    A piros szolgálgató legújabb okostelefonja viszonylag kedvező áron kínál teljesen vállalható sebességet, még ha a belső nem is olyan ütős már.

  • ZTE Blade G - G lett és pont

    A kínai gyártó újdonsága a penge név ellenére nem annyira vékony már, viszont teljesen jól használható, gyors szoftver és kellemes ár jellemzi.

  • ZTE V889M - kétélű penge

    Itthon is ismert és meglehetősen népszerű a kínai gyártó Blade III nevű készüléke, ám létezik kétkártyás változat is belőle, le is csaptunk rá.

  • ZTE Blade III - újra éles lehet az a penge

    ZTE tanult az előző széria hibáiból, így újra egy kiváló ár-érték aránnyal rendelkező telefont raktak le az asztalra a Blade III személyében.

Hirdetés