Gyorskeresés
Motorola W375 - Bigacsiga
Amilyen olcsó, olyan lassú.
Hirdetés
Bevezető, külső
Amikor először megláttam, hogy a Motorola is bejelentette a „W” szériás készülékeit azt hittem, hogy a Sony Ericsson Walkman mobiljai erős kihívóra találnak majd. Nos az első fecske a W375 egyértelművé tette, hogy rettegésre semmi ok. Amikor Bog kezembe nyomta a telefont rögtön éreztem, hogy nem leszünk túlságosan jó barátok, de azért adtam egy esélyt.

A készülék külsőleg még akár szép is lehetne, mert a sikeres V3 dizájnelemeiből építkezik. Ám ez inkább hosszú, mint széles és hát pengevékonynak egyáltalán nem mondható. A felső flippnek csak kb. háromnegyede nyílik fel, így az alsó felén a billentyűk alatt egy szerencsétlen kitüremkedés nehezítheti meg a gépelést. Az összecsukott készüléken összesen két hangerőgomb található, valamint az előlapon egy kamera és külső kijelző helyett három, alapestben láthatatlan ikon, melyek bejövő üzenetkor, elmulasztott híváskor, vagy gyenge akkufeszültség esetén villognak.

A készülék nem egészen 180 fokban nyílik ki. A külső Motorola jel mellett belül is egy hasonló kapott helyet, nehogy elfelejtse az ember fia mivel is van dolga. A billentyűzet ezúttal nem lézergravírozott acél, hanem összefüggő keménygumi. A gombok mérete kényelmes ugyan, de nagyon kemények, használatuk kissé kényelmetlen. A négyirányú navigyűrű közepén található a menügomb. Ezt öleli körül a két szoftgomb, az internet és az üzenetek gyorsbillentyűje, illetve a hívás kezdeményező és megszakító gombok.
A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!
Azóta történt
-
Motorola F3 - túl egyszerű
A MOTOFONE néven is ismert telefon annyira alap, hogy ennél nehezebb lenne kevesebbet nyújtani.
Előzmények
Újabb olcsó Motorola
Motorola Razr Maxx Ferrari Edition
-
Motorola V6 - ez a maxximum?
A Motorola egy sereg változatot készített már a sikeres V3 nyomán. A V6-ra azt írták, hogy maxx.
Új Motorola telefonok a láthatáron
Töltse mobilját biciklivel!
Motorola Ming A1200
Motorola Z6: zene és Linux
-
Motorola V1100 - pirosMOTO
Telítődik a középkategóriás 3G telefonok piaca. A V1100 is ebben a szegmensben indul.
-
Motorola RIZR Z3 - divatos csúsztatás
A Capri néven fejlesztett Motorola főleg stílusával fog vásárlókat toborozni.
-
Motorola KRZR K1 - üvegház, hatás
A Motorola üvegtelefonja járt nálam néhány napig. Megvolt róla a véleményem, úgyhogy megosztom mindenkivel.
-
Motorola L6 - olcsó kés Amerikából
Az L7 kistestvére kissé megkurtított szolgáltatáskínálattal, de versenyképes áron kapható.
-
Motorola V3i - a szükséges plusz
A vékony telefonok királya két irányban is továbbfejlődött. Az eredetihez közelebb a V3i áll.
-
Motorola U6 - hátraszaltó
A Motorola kavics alakú telefonjáról régóta tudjuk, hogy érkezik. Annyira régóta, hogy mire megjött, el is vesztette minden varázsát.
-
Motorola V360 - V közép
A megújuló Motorola készülékpaletta legsikeresebb modellje lehet a V360.
Gyártók, szolgáltatók
Percről percre
Steampunk billentyűzet modding
Moddolt billentyűzet olcsón, egy átlagos garázs...
Távközlési adó: egyeztetési hiba
A szolgáltatók megkapták a lakosságnak kitalált...
Cooler Master GeminII M4 CPU-hűtő limitált hellyel rendelkező konfigurációkba
A népszerű GeminII család egy új, kifejezetten ...
Crysis 3 - új képek
Az EA új képeket adott ki a Crysis 3-ból.
Hamarosan indul a Mozilla Marketplace publikus bétája
Nyílt forráskóddal és eddig nem látott méretű f...
GTC: jön a legnagyobb Kepler
Az NVIDIA számos újítással állt elő az idei GPU Techology Conference alkalmával.
A fél világ kalózkodik
Habár a fejlett világban lassan csökken az illegális szoftverhasználat, a fejlődő országokban tapasztalható jogsértések miatt a szövetség rekordveszteségről számol be.







