Motorola RAZR i - Atom meghajtású

Hirdetés

Adatkommunikáció, internet

Nem csak az órajellel nem spóroltak, adatátvitel terén sincs szégyellnivalója a RAZR i-nek. Négysávos a GSM és a 3G modul is, utóbbival akár 21 Mbit letöltési sebesség érhető el, köszönhetően a HSPA+-nak. Kicsit fura módon a Bluetooth csak 2.1-es verziójú, de természetesen sztereó. A microUSB megléte nem kérdés, ahogy a WiFi-é sem. Utóbbi az a/b/g/n szabványokat szereti, kétfrekvenciás, hotspot, DLNA és WiFi Direct támogatással. A kompakt házba még az NFC-t is bele tudták préselni, így nem nagyon lesz hiányérzetünk.

Motorola RAZR i Motorola RAZR i

A gyári böngésző tökéletesen ellátja feladatát, gyorsan és akadások nélkül tölt be mindent, a kétujjas nagyítás rendben van, egyszerre több lapot is megnyithatunk. Közösségi életünk sem fog hoppon maradni, van Facebook, Google+ és Twitter kliens, viszont a névjegyzék összefűzésén felül semmi más extra nincs ezekkel kapcsolatban. A Quickoffice dokumentumkezelő nem csak megnyitásra, hanem szerkesztésre is alkalmas, ez mindenképp jó. Jól jöhet még a Dropbox kliens is, ha már van vagy tervezünk felhő alapó tárolót használni.

Motorola RAZR i Motorola RAZR i

A belső memória 8 GB-os, amiből 5,26 GB-ot használhatunk fel. Ez nem kevés, de ha elfogyna, akkor ott a memóriakártya, amivel még 32 GB-tal növelhető a hely. Alapból az ASTRO fájlkezelőjét kapjuk, ami sokkal jobb megoldás a legtöbbször nagyon fapados gyári megoldásokhoz képest, akinek meg nem jön be, tonnaszám válogathat az alternatívák között a Play Áruházban. A Guide Me nevű program segít a telefon használatában, de van itt még két érdekes dolog. A Vehicle mode az autós használatot könnyíti meg, míg a SmartAction már ismerős lehet a korábbi RAZR modellekből.

Motorola RAZR i Motorola RAZR i

A cikk még nem ért véget, kérlek, lapozz!

Azóta történt

Előzmények

Hirdetés