Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aviator

    tag

    Üdv mindenkinek!

    Következő lenne a kérdésem, problémám: Már jó régen volt ugyan, de újratelepítettem a win7-et a laptopomon. Egy HP G62-ről van szó, gyári oprendszer volt rajta, ehelyett tettem fel egy másikat. Minden rendben volt, egyedül a wifi eszköz felismerésekor ütköztem problémákba, nem akarta magától felismerni és telepíteni, le kellett szedni a drivert hozzá, de utána működött, azzal a feltétellel, hogy még a windows betöltése előtt bekapcsolom a wifi vevőt, egyébként (tehát windowson belül bekapcsolva) nem hajlandó működni, olyan mintha nem is kapcsoltam volna be. Ez az egyik tünet. A másik tünet ami érdekes módon csak hónapokkal az újratelepítés után jelentkezett az az, hogy rendkívüli mértékben belassult a net. Csak a wifi, a vezetékessel nincs gond. Viszont függetlenül attól, hogy hol netezek (otthon, egyetemen, nyilvános helyen) mindenhol lassú. Szélsőséges esetben használhatatlan, olyan mintha nem lenne net, pedig van, csak az én gépemen borzasztó lassú, és körülöttem mindenkinek normálisan működik, akár wifi akár vezetékes. Az egyik alkalmazás eddig átlagosan 5-6 Mbps-el töltött le, most 20 és 100 kbps között dolgozik. Gyanakodva a wifi driverre, meg már amúgy is itt volt az ideje, ismét csináltam egy újratelepítést, érdekes módon most magától telepítette a wifi egységet, viszont a probléma nem szűnt meg. További tünet még, hogy ha a wifi be van kapcsolva akkor a lejátszott zene akad, ugrál, szakadozik, ha kikapcsolom minden rendben van.
    Bocs a sok szövegért, van esetleg valakinek ötlete?

    Ádám

Új hozzászólás Aktív témák