Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz devpernull #3318 üzenetére

    Hát ez szomorú, mert ha nincs szerencséd, és meg is nézik a szervizben / boltban, hogy mi baja, akkor fizikai sérülésre hivatkozva nem fogják garanciában kicserélni szerintem.

    Az opkg lenne a csomagkezelő, amivel aztán további tetszőleges csomagokat tudnál telepíteni a repository-ról (online telepítési forrás). Az ipkg is egy fajta csomagkezelő, ha jól tudom akkor az opkg újabb, de nem attól hívjuk a rendszert optware-nek, mert az ipkg-val is optware. Szerintem, ha neked sikerült beüzemelni a transmission-t DD-WRT alatt, akkor belinkelhetnéd ide, hogy konkrétan melyik leírás alapján, vagy ha magadtól hoztad össze, akkor leírhatnád pár sorban, hogyan csináltad... Ha követed a topikot, akkor láthattad, hogy sokan nagyon szívesen használnának DD-WRT-t az OpenWrt helyett, mert tény, hogy az alap dolgok abban már készen vannak (USB, WiFi driver, FTP, p910, stb...), míg OpenWrt-n ezekkel mókolni kell, na meg szebb a webes felülete is (bár ez szubjektív vélemény), csakhogy eddig mindenkinek beletört a bicskája a torrent telepítésébe, többnyire már ott, hogy az opkg update, meg az opkg install parancsok elkaparnak. Hab a tortán, hogy még magyarul is tud... :-)

Új hozzászólás Aktív témák