Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    veterán

    válasz zserrbo #19529 üzenetére

    1., Ez nem ide való. Gyere át a Xpenology topicba, mielőtt a Modi mindkettőnket alfélen billent. :)
    A probléma ismerős én is jártam így.
    A telepítéshez Ez a régebbi verzió leírása nekem hasznosabb volt.
    A probléma végül is megoldódott, szerintem az a 169.254-el kezdődő IP okozza. Nem emlékszem konkrétan, de vagy 6x 8x futottam neki, mindig törölve a virtuális gépet és elölről kezdve a VBox-ban. De mindig elrontotta az IP-t. Aztán eléggé triviális megoldása lett. Jött egy rövid pár perces áramszünet, UPS-em persze nincs. A gép bekapcsolása után az új Virtuális gép már jó 192.168.1.xxx:5000 IP-vel készült, és onnan ment mint a karikacsapás. Web Assistant, QuickConnect regisztráció, Synologin a Nas regisztrációja.
    Szóval a meglátásom szerint az Oracle VM VirtualBox telepítése után, de még a Virtuális gép létrehozása előtt, újra kell indítani a számítógépet, hogy a VBox hálózati beállításait is betöltse.
    Ahogy mindkettőnk képén látszik, pont a: 1. Hálózati beállítások alkalmazása-nál pusztult meg a mutatvány. Ezért gondolom azt, hogy nekem az áramszünet miatti gép újra indulás miatt gyógyult meg, és neked se ártana újra indítani a géped.

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák