Hirdetés

2014. október 2., csütörtök

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

(#34901) mijos

mijos
(senior tag)

Melyik jobb? Ez a telefon vagy a Note ?

Steelseries Rival - Roccat Kave - Dell u2412M - iPhone 5c blue

(#34902) kungzi válasza mijos (#34901) üzenetére

kungzi
(PH! kedvence)

az s2 topikba szerinted melyiket fogják ajánlani? :D

egyébként ha megbírkózól a note nagyságával, akkor a note ;)

[ Szerkesztve ]

(#34903) mijos válasza kungzi (#34902) üzenetére

mijos
(senior tag)

Nem tök mindegy melyik topicba tévedek be és kérdezem meg ? miért nem egyszerűbb őszintén válaszolni ahelyett, hogy offolsz és lopod az én és saját idődet is ?

Szerk: látod, így nekem is jobb és ennyivel is beértem volna, köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

Steelseries Rival - Roccat Kave - Dell u2412M - iPhone 5c blue

(#34904) ToMmY_hun válasza mijos (#34901) üzenetére

ToMmY_hun
(senior tag)

Nehéz kérdés és azt javaslom, hogy mindenképpen próbálj ki egy note-ot mielőtt megvennéd. Amíg nem fogtam egyet a kezemben nem gondoltam, hogy ekkora különbség lenne a két készülék mérete közt. Számomra a note már a használhatatlanul nagy kategóriába tartozik, nekem az S2 pont megfelel, de természetesen sokan használják azt is nagy megelégedéssel.

Nálam döntő szempont volt még a telefon támogatottsága is. S2-re sokkal több custom romot fogsz találni mert többet adtak el belőle, ergo több cutom rom fejlesztőnek van a birtokában ilyen. De mint mondtam az elején, nehéz a kérdés és szerintem ezt neked kellene eldöntened. Szerintem nincs nagy különbség a két készülék között teljesítményben és multimédiás funkciók terén sem, viszont a mérete döntő lehet.

[ Szerkesztve ]

Ami nem írható le a matematika nyelvén, az nem része a világomnak.... :) --- Nexus 5 32 GB - C-ROM + CodeBlue kernel

(#34905) Julianna válasza csomi3 (#29714) üzenetére

Julianna
(újonc)

Mi sajnos bedőltünk nekik és rendeltünk telefont amit a mai napig nem kaptunk meg. Átutaltuk a pénzt 34900 ft ot és azóta nem veszik fel a telefont és nem reagálnak semmire...... :((

[ Szerkesztve ]

(#34906) rjg válasza adodaniel (#34894) üzenetére

rjg
(senior tag)

Igen, az a "vanília" ROM. Wanam Lite Blue-ja hasonlít még rá, de a CM az igazi Holo feeling.

Nexus 5 - 4.4.4 - Redmi Note MIUI-29.0.0 - MacBookAir11 - 10.9.4

(#34907) ToMmY_hun válasza Julianna (#34905) üzenetére

ToMmY_hun
(senior tag)

Szerintem privát üzenetet írj inkább a kollégának, nem biztos hogy a sok hozzászólás között észre fogja venni hogy válaszoltál neki. Én a helyetekben feljelentést tennék, ha többen mentek be akkor nagyobb volumenű ügy lesz belőle és szinte biztos hogy meg fogják találni az elkövetőket. Sok sikert hozzá előre is! :)

Ami nem írható le a matematika nyelvén, az nem része a világomnak.... :) --- Nexus 5 32 GB - C-ROM + CodeBlue kernel

(#34908) Zsoó válasza HGabor89 (#34890) üzenetére

Zsoó
(tag)

Én 2 órája regiztem, de még mindíg nem kaptam meg a véglegesítő emailt. Valami gubanc lehet a szerverükkel.

i9505 XXUDMH7 "Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e." - Petőfi Sándor

(#34909) tony7 válasza HGabor89 (#34897) üzenetére

tony7
(tag)

Írtam privátot! :)

(#34910) Bela52

Bela52
(tag)

Hátha érdekel valakit. Az Android Authority volt olyan rendes, hogy összegyűjtse a hivatalos bejelentéseket, és elkészítse az Android 4.1-et biztosan megkapó készülékek listáját. Nagy hálával és legalább annyival tartozunk neki, hogy nektek is eláruljuk, mire jutottak. Egyik sem lista sem teljes vagy végleges, egyelőre csak annak örülünk, hogy a gyártók egyre inkább kezdik felvenni a Google által diktált ritmust.

A hivatalosan megerősített, tehát biztos Jelly Bean-es készülékek:

• HTC One X, S (és XL)
• Motorola Xoom
• Asus Eee Pad Transformer, Asus Eee Pad Slider, Asus Transformer Pad, Asus Transformer Prime, Asus Transformer Pad Infinity
Az AA nem csak rendes, hanem bátor is, így a pletykákat, kiszivárogtatásokat és némi logikát összegezve elkészített egy másik listát is, ami a Jelly Beant nagyon valószínűleg megkapó készülékeket tartalmazza (a lista tartalmaz nem olyan készülékeket is, amelyek nincsenek Magyarországon hivatalosan forgalomban):

• Samsung Galaxy S3, Galaxy S2, Galaxy Note, Galaxy Tab 10.1
• HTC EVO 4G LTE, Droid Incredible 4G LTE
• Motorola Droid RAZR, RAZR Maxx
• LG Optimus Vu, LG Optimus 4X HD
• Sony Xperia S, Sony Tablet S, Sony Tablet P
• Acer Iconia Tab A100, A200, A500, A700
• Toshiba AT200 Excite 10 LE, AT300 Excite 10

Note 2 Asus transformer tf 101

(#34911) trobi28 válasza Julianna (#34905) üzenetére

trobi28
(őstag)

Hány évesnek tetszik lenni hogy még ilyen meséknek bedől kiskegyed? :F

(#34912) Piwi válasza trobi28 (#34911) üzenetére

Piwi
(PH! addikt)

az emberi butaság nem korfüggő :)

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;] http://goo.gl/oQIRU

(#34913) Weeman1

Weeman1
(PH! kedvence)

cMIUI 2.8.3 [4.0.4][AOSP][OTA][Aroma][Multi]
Ezt én is kipróbálom este. :)

Redmi Note & Jackass :)

(#34914) dani993 válasza dani993 (#34889) üzenetére

dani993
(senior tag)
LOGOUT blog

Erre valaki? Kikészülök már a gyári ROM-tól

I live my life in the fast lane. I flash ROMs on 20% battery. LG G2

(#34915) ToMmY_hun válasza dani993 (#34914) üzenetére

ToMmY_hun
(senior tag)

Sajnos mindig késik a kiadással, szóval ne vedd készpénznek.

Szerk. Azt passzolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#34916) dani993 válasza ToMmY_hun (#34915) üzenetére

dani993
(senior tag)
LOGOUT blog

Bocsi nem írtam, de a vájpra gondolok :)

I live my life in the fast lane. I flash ROMs on 20% battery. LG G2

(#34917) HGabor89 válasza Zsoó (#34908) üzenetére

HGabor89
(őstag)
LOGOUT blog

Nem jött még nekem sem, de az előbb beszéltem megint samsung chaten egy ügyintézővel, azt állította, hogy nem regisztráltam be jelszóval, ezért nem érkezik jelszóemlékeztető.

Bereggeltem megint, kitöltöttem megint azokat a dolgokat és most küldte a mailt, beléptem és szervizfutár megrendelve, mármint helyszíni javítást kértem.

Ez a fő ok, de azért beírtam még, hogy a kijelző teteje be van égve, hátha azt is cserélik a helyszínen.
Ha a kijelzőcsere több idő, akkor nem kérem most. Nekem szükségem van a napi dolgokra a telóra, plusz köv héten nyaralás.

Note3, XONE, 360S, PS3SS, 55F6500, 80PRS

(#34918) zack válasza Weeman1 (#34913) üzenetére

zack
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nálam már fent van. ;)

Lumia 1520 Black + SamsungEVO Class10 64GB**Sennheiser IE8**Sony NWZ-E584<<>>www.monitorguru.hu<<>>www.partnerogsm.hu<<>>"Mindenkinek van egy terve, amíg jól pofán nem vágják" by Mike Tyson

(#34919) Szelley válasza HGabor89 (#34917) üzenetére

Szelley
(senior tag)

Nem lesz para...beégést is szó nélkül cserélik, annyi szerencsénk van a samsunggal hogy nagyon rugalmas és jó a szervizük! :K Hála istennek nekem még nem kellett szervizeltetnem, de anno volt aki foltosodás miatt gariztatta a kijelzőt, majd amit kapott ismét foltos volt és azt is kicserélték!

(#34920) Weeman1 válasza zack (#34918) üzenetére

Weeman1
(PH! kedvence)

És milyen első benyomásra? :)

Redmi Note & Jackass :)

(#34921) HGabor89 válasza Szelley (#34919) üzenetére

HGabor89
(őstag)
LOGOUT blog

Kíváncsian várom a szervizest:) Jó kis szolgáltatás.

Amúgy ha pl alaplapot cserélnek és/vagy kijelzőt, akkor a garancia ezekre a főalkatrészekre újra indul?

Asszem a HTC-nél ez volt, hogy új alkatrész, újbóli garancia.
De a tévedés jogát fenntartom.

Note3, XONE, 360S, PS3SS, 55F6500, 80PRS

(#34922) zack válasza Weeman1 (#34920) üzenetére

zack
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Előzőt frissítettem, mert jött az infó telóra, hogy van update. Feltettem, jó, ill. nem rosszabb mint az előző. :)

Lumia 1520 Black + SamsungEVO Class10 64GB**Sennheiser IE8**Sony NWZ-E584<<>>www.monitorguru.hu<<>>www.partnerogsm.hu<<>>"Mindenkinek van egy terve, amíg jól pofán nem vágják" by Mike Tyson

(#34923) ERPY

ERPY
(őstag)

Beats audio-t érdemes használni? Ér valamit? Mostanában kezdtem el jobban zenélgetni a telón, és gondoltam hátha valaki tapasztalata segít dönteni. Ezt egyébként a romnak is támogatnia kell, vagy bármelyik romra fel lehet tenni?

Samsung Galaxy Note2, Samsung 55F6500 , Mede8er MED600

(#34924) molnarpeter válasza ERPY (#34923) üzenetére

molnarpeter
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ne tedd fel.

mp

Eladó ÚJ TITANFALL (XBONE), USB OTG kábel, X360 Fat alkatrészek - goo.gl/jWYrq |Szinte minden telefonhoz fóliák, tokok (NILLKIN is), alkatrészek nálam! Érdeklődni PÜ-ben.

(#34925) Arween

Arween
(senior tag)

kicseréltem a 2000-es aksim a gyári 1650-re(sajna amit rendeltem tokot nem jó csak a gyárival)azóta fél percenként fel-fel villan a kijelzőm :(( Qva idegesítő miért csinálja ezt?Eddig nem volt semmi baja....

(#34926) ERPY válasza molnarpeter (#34924) üzenetére

ERPY
(őstag)

Ezzel meg is oldódott a kérdésem, thx.

(#34927) Oldman2 válasza mijos (#34901) üzenetére

Oldman2
(őstag)
LOGOUT blog

Az SGS 2 a jobb!

Xiaomi Redmi Note / LG G Pad 8.3

(#34928) happy555 válasza Szelley (#34833) üzenetére

happy555
(fanatikus tag)

Na ezt nagyon köszi, pont ilyen kellett!!
:C :C :C

Nem vagyok babonás, mert az szerencsétlenséget hoz!

(#34929) csabám

csabám
(PH! addikt)

Speedmod K3-31 kernel:

- Rebuilt using Codesourcery 2012.03 GCC 4.6.3 toolchain
- Minor tweaks to ondemand governor
- Minor tweaks to GPU DVFS driver

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#34930) znagy69 válasza zack (#34922) üzenetére

znagy69
(őstag)

Tudom nem olyan mint a MIUI, de ez a CM10 aksi időben nálam jobban teljesít egy kicsit. És még MIUI-nál is simább. Az a baj, hogy nem tudom hgyan lehet pl. ikonokat cserélni, benne. Persze olyan egyszerűen mint MIUI-ban. Most egyik nap MIUI másnap CM10/JB.

Samsung Galaxy Note 3

(#34931) Mirman

Mirman
(fanatikus tag)

Sziasztok ehhez hasonló töltőt lehet kapni S2-höz ? Csak ezt találtam de ezt nem lehet itthon kapni.
Előre is kösz

(#34932) Muffi válasza HGabor89 (#34921) üzenetére

Muffi
(senior tag)

Hello! Ugyanez a hibam volt nekemis...ezt a hibauzenetet irta ki dettora. Fogtam neten kertem szervizfutart majd 3 napra jott ki a sok LQ5 tegla telok miatt...es azt mondta h ez usb csatlakozasi hiba! Megfogja szedszedi a telod. Az alaplapot felrerakja majd az egesz erinto panelt kicsereli! Magyarul uj kijelzo uj erintopanel uj gombok..csak a hatlap, aksi, alaplapod es a haz marad meg!! :) szoval ne parazz!;)

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#34933) Snücü válasza Mirman (#34931) üzenetére

Snücü
(tag)

S2-nél ez gyári akksival nem működhet szerintem, legfeljebb valami "okosított" cuccal. Az árát nézve meg... alig egy gyári 2000mAh-s akksi ára, szóval leginkább bottal sem piszkálnám meg....

HTC One X -> Sony Xpera S = Végre újra egy kézzel telefonálok. :D

(#34934) Mirman válasza Snücü (#34933) üzenetére

Mirman
(fanatikus tag)

Értem , akkor maradok a sima töltő + gyári aksi kombónál :D

(#34935) killmix válasza Weeman1 (#34552) üzenetére

killmix
(tag)

Sajnos nem találtam választ. :(
De valaki esetleg tudna adni egy konkrét linket, hogy a siyah mit támogat? Vagy hogy is van ez? A romnak is kell támogatni a kernelt? :F
De addig is megkérdezem, hogy Salman v4 et támogatja-e? :)

Galaxy S II × Dropbox (2,5 GB ingyen tárhely) ;) - http://db.tt/qNpTmzC6 × Copy (5+5 GB) - https://copy.com?r=dncvdO

(#34936) MunezXBK válasza killmix (#34935) üzenetére

MunezXBK
(PH! addikt)

De kitartó vagy a Salman mellett. :U

Cseréld le JB-re.

TDI powa.

(#34937) znagy69 válasza killmix (#34935) üzenetére

znagy69
(őstag)

Ez egy ICS rom amit támogat. De az is lehet nem véletlen a romban a CF kernel. De Siyah támogatja a 404-et is.

SiyahKernel S2-v3.4.1
Posted on July 18, 2012

Changelog:

based on i9100 update6 sources
fixed /vendor symlink for cm9/aosp roms
Linux 3.0.37
Update 3.4 -> 3.4.1: bluetooth fix to work on 4.0.4 based ROMs (by tungstwenty)

De szerintem olvasni Te is tudsz, én ezt tettem kb. 5 perc volt. Persze, ha nagyon bizonytalan vagy inkább kérdezz, ne legyen féltéglád.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 3

(#34938) tony7 válasza HGabor89 (#34921) üzenetére

tony7
(tag)

Alaplap csere után kérdeztem a szervizest , hogy a garancia újra indul e. Nem ,sajnos nem indul újra a garancia a csere alkatrészre. :((

(#34939) gotzeneymar válasza Muffi (#34932) üzenetére

gotzeneymar
(újonc)

Hali. Sajnos nekem is ugyanezt írja ki, hogy 'Túl nagy a feszültség, akkumulátor lekapcsolva.' stb. Ha beviszem szervízbe, muszáj garanciát is vinnem magammal? Mert a telefont apu rendelte, és volt olyan lusta, hogy nem kért rá garanciát. Mellesleg neked mennyibe került a javítása?:)

(#34940) derrik válasza zack (#34918) üzenetére

derrik
(senior tag)

Üzem időben mit produkálnak ezek a romok?

(#34941) znagy69 válasza derrik (#34940) üzenetére

znagy69
(őstag)

1 nap.

Samsung Galaxy Note 3

(#34942) killmix válasza MunezXBK (#34936) üzenetére

killmix
(tag)

Most már erősen gondolkodom azon, hogy lecseréljem valami másra, mert ez az appdrawerből való app eltüntetés elég zavaró.

(#34937) znagy69
Tehát akkor a salmant támogatja, jól értem? :B

Más:
Dual boottal próbáljak ki másik romot (ezért kellett volna a siyah) vagy backupok ( nandroid is ) és max vissza tolom?

Galaxy S II × Dropbox (2,5 GB ingyen tárhely) ;) - http://db.tt/qNpTmzC6 × Copy (5+5 GB) - https://copy.com?r=dncvdO

(#34943) znagy69 válasza killmix (#34942) üzenetére

znagy69
(őstag)

Én Siyah-ot használok. 1.rom cMIUI, 2. rom CM10/JB

Samsung Galaxy Note 3

(#34944) kungzi

kungzi
(PH! kedvence)

CM10 2012.08.06. rom

nem tudom volt-e már :)

[ Szerkesztve ]

(#34945) gotzeneymar válasza gotzeneymar (#34939) üzenetére

gotzeneymar
(újonc)

Hali. Sajnos nekem is ugyanezt írja ki, hogy 'Túl nagy a feszültség, akkumulátor lekapcsolva.' stb. Ha beviszem szervízbe, muszáj garanciát is vinnem magammal? Mert a telefont apu rendelte, és volt olyan lusta, hogy nem kért rá garanciát. Mellesleg neked mennyibe került a javítása?

(#34946) RedCat

RedCat
(fanatikus tag)

sziasztok!

tegnap kikapcsoltam, ma reggel be a telefont. azota azt irja a kulso sd kartyara, hogy serult. ujrainditas, sd kartya ki majd vissza, ujabb ujrainditas nem segitett. a telefon formazni akarja. hogy hozhato ez helyre formazas nelkul? koszi

(#34947) MunezXBK válasza RedCat (#34946) üzenetére

MunezXBK
(PH! addikt)

Nekem az S1 csinálta ezt folyamatosan, kártyacsere lett a vége.

TDI powa.

(#34948) ERPY válasza gotzeneymar (#34945) üzenetére

ERPY
(őstag)

Nem muszáj vinned, csak akkor pénzért javítják. A garanciás javítás a garanciapapírral érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#34949) gotzeneymar válasza ERPY (#34948) üzenetére

gotzeneymar
(újonc)

És nem tudod, hogy mennyibe kerül körülbelül? Usb csatlakozási hiba szerintem, mert amikor kiveszem a töltőt a telóból, akkor pár mph-ig jelzi, hogy tölt a teló, majd utána azt írja ki , hogy a töltés megszakadt, túl nagy a feszültség :/

(#34950) gotzeneymar válasza ERPY (#34948) üzenetére

gotzeneymar
(újonc)

Tudnál jó szervízt ajánlani? Keresgéltem googlen, de hátha te többet tudsz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.