Hirdetés

2014. szeptember 21., vasárnap

(#1) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Köszönjük. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2) oszi666

oszi666
(senior tag)

Hihetetlen Sony hogy osszekapta magat. Gratula!!!

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#3) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Legalább egy ICS-t futtató arc-ot tehettek volna képillusztrációnak...

Egyébként köszönjük, jól esett ez a frissítés is. Múlt hét csütörtök este óta fenn van :)

(#2) oszi666: Milyen hirtelen? :U

április óta folyamatos az ICS kiadás a tavalyiakra. Júliusra gyakorlatilag az összes tavalyi gyári független megkapta az ICS-t, most pedig egy javító build frissítés jött ki.

Xperia S és Xperia P is ICS-n.
Xperia tipo itthon mindhárom szolgáltatónál kapható, és gyári ICS-n van.
Xperia U és sola pedig hamarosan ICS-t kap...

Ez egy szép, folyamatos ICS terítés. :D

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ Z white, ( & V white) & V black, SONY SmartWatch white; SONY MBH10 white fejes: SONY MDR-XB400 white dokk: SONY DK25, DK26, akkubank: SONY CP-F5 blue tab: WayteQ xTab 7X

(#4) Orton96

Orton96
(fanatikus tag)

Hát az kétségtelen hogy ugyan nem a kedvenc gyártóm Android vonalon a Sony, de frissítésekben messze az elsők! :)

(persze csak a Nexus sorozat után... ;] )

(#5) donceleger8

donceleger8
(senior tag)

Hát én nem tudom! Asszony minijére még a mai napig nincs ICS frissítés, itt meg már az ICS javításáról esik szó! Szerintem egy kicsit jobban is összekaphatná magát a Sony!

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#6) kdavid94 válasza donceleger8 (#5) üzenetére

kdavid94
(tag)

:F

(#7) BoboDJ

BoboDJ
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ez is már 1-1,5 hetes hír :N

Eladó Xbox 360 Slim250Gb + Kinect + 1 kontroller + játékok: http://goo.gl/RyYd3X

(#8) hurrikan válasza donceleger8 (#5) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ha egy szolgáltatós készülékre a szolgáltató nem adja ki az ICS-t, ahhoz a Sonynak semmi köze nincs.... ez más gyártóknál is így megy nem csak a Sonynál.
Nem véletlenül nem szeretik a szolgáltatós készülékeket.
Főleg a T-mobile-nak szokása, hogy amit már nem forgalmaz, arra magasról tesz, és azt nem frissíti le.

HTC One & Asus Zenbook Prime-Taiwani fémes csodák prémium akusztikával!

(#9) zohen

zohen
(újonc)

És ez csak a kártyafüggetlenekre vonatkozik vagy a kártyafüggőkre is(t-mobil)?

(#10) murkika válasza donceleger8 (#5) üzenetére

murkika
(fanatikus tag)

Az nem a Sony hibája, hogy a szolgáltatód ül a frissítésen.

Várom mini pro-ra, mert az első gyári frissítés annyira nem győzött meg.

Nokia Lumia 520 <3

(#11) quailstorm válasza donceleger8 (#5) üzenetére

quailstorm
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Szolgáltatófüggő? Mert akkor őket szidd. Egyébként valahogy csak fel lehet flashelni a gyári romot ha a szolgáltató nem ad ki frissebbet nemde?

(#12) hurrikan válasza quailstorm (#11) üzenetére

hurrikan
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Így van.
Flashtool-al minden garanciavesztés nélkül fel flashelheti.
Annyi hogy ha garis gixer van, előtte vissza flasheli a T-set és pá

HTC One & Asus Zenbook Prime-Taiwani fémes csodák prémium akusztikával!

(#13) Maxentius válasza BoboDJ (#7) üzenetére

Maxentius
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nope, tegnapi.

Samsung Galaxy S4 | Android 4.4.2

(#14) kdavid94 válasza quailstorm (#11) üzenetére

kdavid94
(tag)

Persze, a Flashtool segítségével. Garanciavesztéssel sem jár szerintem, mivel ugyanazt a ROM-ot adják ki a szolgáltatók is.

@hurrikan: megelőztél. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) lsebestyen válasza mrlujoak (#3) üzenetére

lsebestyen
(őstag)

Azt írta h hihetetlen, nem azt h hirtelen :P

(#16) mrlujoak válasza lsebestyen (#15) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Jah, elírtam. :U Mea culpa

Hihetetlen? Nem nem az. Folyamatos ICS terítés van :)

(#4) Orton96:

Hát az kétségtelen hogy ugyan nem a kedvenc gyártóm Android vonalon a Sony, de frissítésekben messze az elsők!
(persze csak a Nexus sorozat után... )

Xperia S - tiszteletbeli Nexus tag lett :D

(#5) donceleger8:

Szolgáltatói modellek esetében a többnyire kellemesebb árért cserébe tisztában kell lenni, hogy a frissítések - amik az okostelefonok idején mindinkább kardinális - bizony késnek a gyári független verziókhoz képest.

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ Z white, ( & V white) & V black, SONY SmartWatch white; SONY MBH10 white fejes: SONY MDR-XB400 white dokk: SONY DK25, DK26, akkubank: SONY CP-F5 blue tab: WayteQ xTab 7X

(#17) neorow1 válasza BoboDJ (#7) üzenetére

neorow1
(senior tag)
LOGOUT blog

Tegnap került ki a hivatalos Sony blogra, hogy lenne 1 hetes?

ORIGIN (BF4), XFIRE, STEAM: neorow1 | Sony XPERIA P / Sony MDR-XB600

(#18) atike

atike
(PH! addikt)

Sóhaj.

Miért nem SE-t vettem anno... :((( Pedig milyen jó váltásnak tűnt az LG-ről Samsung-ra áttérés...

"...elegem van a sok szépből és jóból. Nekem te kellesz."

(#19) BoboDJ válasza neorow1 (#17) üzenetére

BoboDJ
(PH! addikt)
LOGOUT blog

az előzőre gondoltam én sorry :R

Eladó Xbox 360 Slim250Gb + Kinect + 1 kontroller + játékok: http://goo.gl/RyYd3X

(#20) sdd2

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Jöhet a frissítés. :K

Jó térerőt mindenkinek. Sony Xperia M2

(#21) mrlujoak válasza neorow1 (#17) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Tulajdonképpen ez a build frissítés múlt hét csütörtökön elindult.

Ettől újabbról még nincs tudomásunk, így a 4.1.B.0.587 buildverzióról szól a hír.

Ha tévednék, cáfoljatok.

Persze, ettől még a hivatalos tájékoztatás e heti... :D

Naaaa, tényleg! Szerkesztők, valami hasonlóra nem cserélnétek le a cikk illusztrációját? :)

[ Szerkesztve ]

(#22) spawn21 válasza mrlujoak (#3) üzenetére

spawn21
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nagyon szép teljesítmény a Sonytól!

Kedvelem őket, és IMÁDOM a P-met. :R

A droid Htc One-nál kezdődik....... de kell a változás z2 vs 5s

(#23) kiskaktusz

kiskaktusz
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Pont tegnap olvastam valahol. Csak így tovább sony!

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#24) ratobi válasza donceleger8 (#5) üzenetére

ratobi
(tag)

Már mindhárom magyar szolgáltató kiadta a frissítést ! Számítógépen keresztül kell megpróbálni úgy fog frissíteni a telefon.

(#25) bekes.andras

bekes.andras
(tag)

Nekem jött tegnap arc-ra új FW, de nem érzem a gyorsulást, valamint a számos kényelmi funkciót.... 4.1.B.0.587

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home Archív jellegű információ: bekes.andras felhasználónak 15 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#26) noxwill

noxwill
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Követendő a Sony példája!!!

"Quick poll: PS4 or XBOX ONE. Raj: XBOX ONE, Penny: Huh?!, Leonard: PS4, Volowitz: both great, Bernadette: i like the Wii ...... Thanks grandma!!" [LG G2 Mini + JBL J22]

(#27) mrlujoak válasza bekes.andras (#25) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Tárcsázó?

Elviekben gyorsabban kell megnyílnia. Még akkor is, ha rengetek híváselőzmény van...

(#28) vicze1 válasza mrlujoak (#16) üzenetére

vicze1
(PH! addikt)

A Xperia S még csak lesz. Egy üres AOSP ripo lett létrehozva neki és próbálják most elsősorban drivereket összeszedni, ami az egészben a legfontosabb lenne. Remélem minél előbb sikerül, mert sokat lökne a Qualcomm-os telók AOSP portján, meg sok Sony teló egyből AOSP/CM9/10/AOKP/MIUI portot is kaphatna egy huszárvágással. Bár CM9-cal most is elég jól állnak.

(#29) mrlujoak válasza vicze1 (#28) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A csoport bővítési bejelentése megtörtént, persze ez nem egyeneságon azt jelenti, hogy már tegnapra elérhető minden vele.
A hivatalos bejelentés megtörtént, innen már csak a munkájuk tempója a meghatározó tényező, mikor, mi lesz rá elérhető...

(#30) neorow1 : :D

[ Szerkesztve ]

(#30) neorow1 válasza mrlujoak (#21) üzenetére

neorow1
(senior tag)
LOGOUT blog

Veled mindig elbeszélünk egymás mellett :DDD

(#31) Petya88

Petya88
(kvázi-tag)

Nem tudjátok, hogy ha bemegyek a T-hez és némi kiabálás vagy készpénz árán függetleníttetem a készülékeim, akkor nekem is elérhetővé válnak a frissítések?
Xperia P & Xperia Mini

(#32) neonkukac

neonkukac
(lelkes újonc)

nekem vodás xperia ray-em van most frissítem :C :DD

Amit ma megtehetsz azt halaszd holnapra, hátha holnapután már nem is kell :)

(#33) neorow1 válasza Petya88 (#31) üzenetére

neorow1
(senior tag)
LOGOUT blog

Az egyszerűen felrakod Flashtool-al 10 perc alatt nem alternatíva?

(#34) Brutális eb

Brutális eb
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na azért nem kell összeesni a sanyi elött.
Amilyen bugtenger volt az alap ICS még jó,hogy jött update.
És ahogyan olvasom a tapasztalatokat még így sem lett az összes bug kigyomlálva....,
Sajnos nem vagyunk hozzászokva az ilyesmihez aminek teljesen természetesnek kellene lennie ezért kiváltságként kezeljük ami valljuk be röhejes.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#35) kiskaktusz válasza Petya88 (#31) üzenetére

kiskaktusz
(PH! addikt)
LOGOUT blog

bármilyen szoftvert fel tudsz flashelni a telefonodra. Akár az orosz függetlent is, vagy a japán egyik szolgáltatói romot is.

Van 2 sony "rajongói" oldal magyarországon, az egyiken biztosan kint vannak a romok..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#36) Petya88 válasza neorow1 (#33) üzenetére

Petya88
(kvázi-tag)

Azért vettem SONY-t, hogy a MotoDefy után végre szakíthassak a telefonbuzerálással....
Nem számítottam a T nemtörődömségére és igazság szerint a beállításaimmal sem szeretnék minden frissülés után vesződni. Én egy ilyen kényelmesebb felhasználó típus vagyok.

(#37) neorow1 válasza Petya88 (#36) üzenetére

neorow1
(senior tag)
LOGOUT blog

Kb. ugyanannyi vesződés van vele mintha PC Companionnal frissíténel hivatalosan, sőt megkockáztatom, hogy még egyszerűbb is, de nekem mindegy, mindenki úgy szivatja magát, ahogy akarja ;]

(#38) Alborosie

Alborosie
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Az arc S-emen 4-1.B.0.431 van. Gyárilag T-s. Nem lett semmi cseszegetve.
Mégsem ajánl fel frissítést a Sony PC Companion (2.10.094 Prod 25). :U

(#39) Brutális eb válasza Alborosie (#38) üzenetére

Brutális eb
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Áááááá.
Valakinek akinek szolgáltatós készüléke van még az alap ICS sem jött meg.
Tehát relax..........

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#40) kdavid94 válasza Petya88 (#36) üzenetére

kdavid94
(tag)

Flashtool akkor is ésszerűbb megoldás mint függetleníteni. Annyi az egész h letöltöd és betallózod a ROM-ot, ha nem nem pipálod be a wipe data funkciót, akkor megmarad minden a telón.Bár tiszta telepítést érdemesebb csinálni szvsz. Szóval, ez akárhogy nézem egyszerűbb mint bemenni a T-hez, függetleníteni jó sok pénzért és utána még tökölni annyit a PCC-vel mintha csak Flashtool-lal felraktad volna függetlenítés nélkül.

(#41) mrlujoak válasza Brutális eb (#34) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Mutass kérlek még egy olyan gyártót, aki ilyen szintű tömeges frissítést eszközölt!

Plusz, mutass nekem olyan androidos gyártót, amely bugmentes szoftvert alkotott...

Azért az egy kicsit elgondolkodtató, hogy a gyártók közül egyedül a Sony szolgált olyan ICS frissítéssel, ami 1 azaz egy tavalyi androidos modellt kivéve az összesre kijött...

Az ilyen hsz-okkal teljesen felesleges flame-et keltened.

Sebességnövelő és bugjavító fixek mindig is lesznek, minden gyártónál. Nincs hibamentes rendszer.
A Sony ott hibázott, hogy engedte a belakott GB-re való frissítést. Sokaknál ez okozott fennakadást a stabil működésben.
Ellenben egy szűz készülékre (természetesen gyári visszaállítás) az eddigi ICS telepítés sem okozott súlyos hibákat.

Viszont ha a Sony így tett volna, hidd el, tele lenne a fórum gyalázkodó üzenetekkel, hogy a frissítéskor oda lett a sok személyes adat/beállítás...

(#42) Predator2

Predator2
(őstag)
LOGOUT blog

nekem miért nem akarja a telefon beépített "Update center"-e frissíteni a telefont ICS-re?
Független a telefon

Xperia mini pro (Sk17i)

>> Ha érdekel valami vagy nem tudok valamit akkor Kérdezek << Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Predator2

(#43) sdd2 válasza Predator2 (#42) üzenetére

sdd2
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

OTA-n nem elérhető az ICS, ezért.

Jó térerőt mindenkinek. Sony Xperia M2

(#44) Beri78

Beri78
(senior tag)

tiszteletre méltó :Y :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#45) Brutális eb válasza mrlujoak (#41) üzenetére

Brutális eb
(PH! addikt)
LOGOUT blog

"Mutass kérlek még egy olyan gyártót, aki ilyen szintű tömeges frissítést eszközölt!"

Kit érdekel.nem más gyártotól van készülékem.(Persze ez csak részigazság de most nem releváns)

"Plusz, mutass nekem olyan androidos gyártót, amely bugmentes szoftvert alkotott...2

Szintén kit érdekel más gyártó ha sanyiért adtam pénzt nem más gyáró készülékéért.

"Az ilyen hsz-okkal teljesen felesleges flame-et keltened."

Mi van?
A te hzsed minősíthető flamnek mivel süt belőle a brutális elfogultság.Kicsit lazábban kérlek...

Nehogymár 50 oldalas köszönömöt kelljen rebegnem mert a drága pénzen megvett készülékem supportálják.
Ez teljesen természetes kell,hogy legyen.Ne forgasd már ki a mondandom és terelj más gyártóra.Ez olyan ovodás szinvonal te ennél értelmesebb vagy.

A többi részevel nincs baj a mondandódnak.

[ Szerkesztve ]

(#46) neorow1 válasza kdavid94 (#40) üzenetére

neorow1
(senior tag)
LOGOUT blog

Már leírtam neki priviben lépésről lépésre. A függetlenítéssel csak az a gond, hogy T-mobilos rendszerhez van rendelve az SI-je és ígyis úgyis akkor kapná meg a frissítést amikor kijön a T-s szoft, akár független, akár nem.

(#47) dokee78 válasza Predator2 (#42) üzenetére

dokee78
(PH! félisten)

Azért,mert OTA-n nem lehet ICS-re frissíteni.

SONY Xperia™ L 4.2.2 [15.3.A.1.17] /ROOTED/ Telekom

(#48) Drachoo

Drachoo
(senior tag)

Grati Sony! :)

 Apple IMac 17" Snow Leopard, Ipad Mini Retina, Nokia Lumia 520

(#49) kdavid94 válasza Brutális eb (#45) üzenetére

kdavid94
(tag)

Ember, te nem tudsz megelégedni semmivel sem? Ha egy gyártó egy új verzió megjelenésével egyidőben adna ki teljesen bugmentes frissítéseket, te abba is belekötnél. Vicces, hogy a Sony jár el a legjobban frissítések terén ( szerintem legalábbis ezt nyugodtan kijelenthetjük), téged ez nem érdekel, neked azonnal kell a legújabb, hibamentes rendszer. Ha ilyen igényeid vannak akkor javaslom hogy hagyd a fenébe a droid-ot és válts iPhone-ra...

[ Szerkesztve ]

(#50) mrlujoak válasza Brutális eb (#45) üzenetére

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

"Kit érdekel.nem más gyártotól van készülékem."

Ja, értem. Akkor itt vége is lett az értelmes eszmecserének. :U

(#49) kdavid94:

Ha emlékeim nem csalnak iOS is jött már ki bugosan. Hirtelen akkumerülés (stb). Szóval az sem bombabiztos választás...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.