Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz lord.lakli #7862 üzenetére

    Azt nem mondtam, hogy teljes megelégedéssel használom, vannak hibái. Viszont számomra többet ad, mint "elvesz", és ez a lényeg. :)

    Az eddigi telefonjaimnál majdnem mindig volt valami, ami miatt le akartam cserélni őket:
    - A T610 nem játszott le MP3-mas zenét
    - A Z310-ben nem volt zenelejátszó és a belső tárhelye NAGYON erősen korlátolt volt
    - A W710-ben 60-adjára is szétment a fastport, meg valahogy megtetszett a Zylo
    - A Zylo nem okostelefon volt (ami eleinte egyáltalán nem zavart), egy idő után igényem lett az Android oprendszerre
    - A Mini-vel is voltak gondok, bár már nem rémlik, hogy mi. Talán lassú volt, de ha ezért le kellett váltani, itt pedig nem zavar, akkor csak nem olyan lassú ez a Sola.

    Ennél meg valahogy nincs meg bennem az az érzés, hogy kell egy új telefon, eddig ez az első ilyen mobilom. Ettől függetlenül szívesen lecserélném egy Z1C-re, egy M2-re vagy egy E4-re, ha lenne rá lehetőségem. Bár utóbbi nem kéne annyira, mert szerintem baromira ronda készülék (főleg a Pepper-höz képest). :D

    Fun fact: A felsorolásnál a fenti telefonok mindegyike megvan még a fiókomban a Mini kivételével. A Zylo pedig az ébresztős teló. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák