Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz lord.lakli #7808 üzenetére

    Eddig bírta, megint rákezdett a random újraindulgatásra/kifagyásra. Megyek az utcán, hallgatom a zenét, egyszer csak leáll. Ilyenkor mindig azt hiszem (és reménykedek is), hogy hív valaki, azért hallgatott el (és nem a telefon szart be már megint). Kiveszem a zsebemből, már a megszokott fekete képernyő fogad. Ilyenkor jön a jó öreg Lock + Volume UP. Jobb is, hogy így oldották meg az újraindítást (vagy ha valakinek úgy tetszik, resetelést). Piszkosul rossz lenne, ha állandóan ki kéne kapdosni az akkumulátort a telefonból. Most már tényleg keresni kéne egy normális kernelt. :O

    Egy dolog van, amit alapvetően gyűlölök a telefonban. Ez az időzítő csengőhangja. Mostanában szokásom, hogy délutánonként alszok fél vagy egy órát, ilyenkor a Sola ébreszt (reggelente a Zylo). Általában így állítom be az időzítőt is, így könnyebben meg tudom adni, hogy mennyit szeretnék aludni.
    Van, hogy ébredéskor azt sem tudom hirtelen mit nyomjak meg, hogy leállítsam, legalább eltelik fél perc, mire megtalálom a Lock gombot (és addig meg ez a csodálatos zene). :D
    Egyszer, ha rászánom magam, biztos kicserélem Root Browser-rel. Az első lépést már megtettem, tudom már mit és hol kell kicserélni. Ez a jó az android-ban, hogy ott nyúlok bele, ahol akarok, ezt WP-s, vagy iDiot-os telefonnal nem lehetne megcsinálni.

    Csak nektek csak most itt van a Sola időzítő hangja. Állítsátok be a számítógép hangerejét legalább 30-asra (de 50 felett még jobb) és képzeljétek el, milyen jó erre a dallamra ébredni. :C

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák