Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz Roija #14084 üzenetére

    úgy néz ki, hogy hamarosan lesz egy htc one-om (m7), úgyhogy lehet, hogy elpasszolom, vagy odaajándékozom valakinek a rayt. mivel szerintem egy átlagfelhasználó számára sokkal többet ér a gyorsaság, mint az a pár plusz szolgáltatás, amit az ICS nyújt a GB-hez képest, arra gondoltam, hogy visszateszem a GB-t (én azóta ICS-vel használtam, hogy kijött rá). Csak attól tartok, hogy hiába lesz rajta GB, a store-ból már csak a bazi nagy méretű, és sokkal nagyobb erőforrás igényű alkalmazásokat fogja tudni letölteni az új tulajdonos a store-ból, és annak anyázás lesz a vége...
    amúgy számomra is nagyon meglepő, de szerintem a ray sokkal jobban szól a saját fülesével, mint unokahúgom htc rezoundja a hozzá kapott beats-szel vagy az iphone 4s-e ugyanazzal a beats-szel. kipróbáltam a beats-et a ray-en, és úgy is a ray+saját fülesre szavaztam, szóval lehet, hogy csak a beats a ludas, és nem kell azon aggódnom, hogy nem fog a htc one jól szólni a beats-szel. nekem fontos, hogy jó minőségben lehessen zenét hallgatni a telefonon, és ilyen szempontból nagyon meg vagyok elégedve a ray-jel, remélem, hogy nem lesz csalódás a one.

Új hozzászólás Aktív témák