Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy86

    addikt

    válasz benfolds #13732 üzenetére

    Egy telefonnál nehéz megállapítani, hogy mikor kezdi kilehelni a lelkét. Még ha ugyanazokat a programokat is használja az ember, azok frissülnek és esetleg több akkut zabálnak. A felhasználási szokásai is változnak valamennyit az embernek. Én például, akkor szereztem be az új akkut, amikor nálam is jelentős mértékben csökkent az akkuidő. Azután rájöttem, hogy egyrészt az akkor használt romokkal is volt gond, másrészt például bekapcsolva felejtettem azt az opciót a wifinél, hogy a google helyszolgáltatás folyamatosan keressen hálózatokat, akkor is ha a wifi ki van kapcsolva és egyéb hasonló apróságok. Azóta az új akku a fiókban pihen, de legalább van tartalék. A Rayt úgyis megtartom, akkor is ha lesz másik. Jó lesz külföldi utakon a kinti kártyákhoz (ha már független), meg navinak.
    Egy ...r wifi egyébként tudja szívni az akkut rendesen. Nem értek különösebben a routerekhez, switchekhez, de elég sok rosszat olvastam a d-linkről. Ismerősök javaslatára én is tp-link routert vettem anno és nem bántam meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák