Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarknessHope

    senior tag

    válasz Inv1sus #108 üzenetére

    ha azt írtam volna hogy miért nincs még 10× optikai zoom az okostelókba és raw formátum.. meg 10 kép/s sorozat (persze az is raw-ban) akkor megérteném ezt a reakciód de én egy házon belüli.. (mobilarena teszt alapján 4 évvel ezelőtti) telefon technológiáját kértem számon.. nem valami agyament ötletet. ha viccnek szántad a válaszod akkor vedd úgy h nem szóltam semmit rá..

    ettől függetlenül tartom a véleményem a k850 nem volt még a maga idejében sem etalon.. én csak annyit szeretnék hogy legalább nem menjünk vissza az időben. hanem fejlődjenek a dolgok.. eké ma nem a kamera hanem az andorid meg 3d két magos proci.. a marketingfogás de amiben egyszer elértek egy szintet az jó lenne ha nem visszafelé menne.

    de ez nem csak Sony Ericsson Xperia mini pro-ra vonatkozi.. a gyártók mostanra csak kötelességből teszik bele a kamerát. (persze sose gondoltam h a g800-nak az optikai zoomal meg a xenon vakuknak akkora nagy trendje lesz) no de azért mégis... egy sima alap tisztességes kamerát kaphatnánk...

    csak azért itt jutott eszembe mindez mert baromi jó áru kis kütyü minden megvan benne.. és ez az egy apróság is ott van a gyártó kezében.. de nem... a tökéletest sose gyártják le :)

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák