Hirdetés

2014. április 24., csütörtök

(#1) GALARDO

GALARDO
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Gyönyörű! :K

Eladó iPad 4 64GB Wi-Fi + Cellular white!

(#2) maki12

maki12
(senior tag)

a sony szerintem már igazán változtathatna a UI kinézetén :U

Sony Xperia SP [4.1.2 eXistenZ Ultra 1.3.7 / Google Nexus 7 [4.4] / IPad 4 [IOS 7]

(#3) foxymaci

foxymaci
(tag)

hmm tetszik ez a formavilág :)

_FoxY_ /Samsung Galaxy Tab 2 7.0 / / Nokia Lumia 520 White WP 8.1 /

(#4) bolondember

bolondember
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

maradjunk annyiban, hogy nekem igen-igen tetszik! :)

Élet? Powered by albikoszt - Zsemlemeghajtás tecsótuninggal... Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) Ricardo

Ricardo
(PH! nagyúr)

Nagyon szép lett :K

(#6) Jadro

Jadro
(PH! addikt)

Tetszenek az új SE telefonok, csak így tovább!

Nexus 5 - Mahdi-Rom 2.5

(#7) Blyan

Blyan
(PH! nagyúr)

Ez tényleg nagyon szép... :K

"Don't be alarmed, we're negros." - Lumia 920 Black (gamertag Blyannn)

(#8) ThorsHUN

ThorsHUN
(őstag)
LOGOUT blog

Tenyleg szep DE!

Milyen hangchip kerult bele? Mert ugye a walkman legyen mar ne csak szoftveresen eros, de hardveresen is verjen oda...

(#9) kcsa

kcsa
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nagyon szép, és a hardver is egész jó.

De hogy fanyalogjak is, nem szégyenlik magukat a 2gigás kártyával? :)

http://mowned.com/kcs - ami eszembe jutott, de nem időrendben :)

(#11) dlaj válasza maki12 (#2) üzenetére

dlaj
(fanatikus tag)

Ja, akárcsak az Apple! Kb 2x annyi idős, mint a SE-é!

(#12) JR.CSé

JR.CSé
(senior tag)

Ez remekül hangzik-Várom a tesztet mi hamarabb:)Kíváncsi leszek h méltó lesz-e régi nagy híréhez vagy tovább fogja csorbítani az SE megtépázott renoméját.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#13) GALARDO válasza dlaj (#11) üzenetére

GALARDO
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na azt remélem nem cserélik, jó így ahogy van. :K De nem értem hogy jön ide az alma, vagy csak jól esik trollkodni? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó iPad 4 64GB Wi-Fi + Cellular white!

(#14) Valentino K.

Valentino K.
(senior tag)

Nem semmi, hogy mennyire összekapta magát a SE az utóbbi időben. Az új Xperia telók és ez is nagyon jól néz ki, jó árral, jó specifikációkkal.
Grat! Így kellett volna ezt eddig is

Nokia Lumia 625 + HTC Trophy

(#15) tipuka

tipuka
(őstag)

A képek alapján nem tudom eldönteni, hogy az vaku a hátulján a kamera mellet, vagy más ? :)

Szürke Note2 +Samsung 32GB CL10 UHS-Speed <-> ÚJ PSP FÓLIA ELADÓ! <-> Szegeden+környékén keresek ritkább energia italokat emberi áron, illetve hell/burn/monster-t, ha van 1 tálcával vagy akármennyivel, a bolti ár alatt.

(#16) JR.CSé válasza tipuka (#15) üzenetére

JR.CSé
(senior tag)

Az egyik mindenféleképpen egy LED vaku a másik kettő meg valószínűleg a Stereo hangszórók.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#17) Ricardo válasza tipuka (#15) üzenetére

Ricardo
(PH! nagyúr)

Az LED :K

(#18) Rusi válasza tipuka (#15) üzenetére

Rusi
(HÁZIGAZDA)

Az optika felett lévő cucc a LED villanó, a hátlap két szélén lévő ovális nyílás meg a sztereó hangszórókat rejti.

(#19) tipuka válasza JR.CSé (#16) üzenetére

tipuka
(őstag)

Köszönöm hármótoknak. :)
Akkor lehet, hogy megvárom, mert eddig "új" mini pro akartam, úgy is csak karácsonykor veszek új mobilt, csak eddig nem volt megfelelő zenemobil a számomra, mert sokat buszozom, napi 1 órát, és kell oda a muzsika :DDD

[ Szerkesztve ]

Szürke Note2 +Samsung 32GB CL10 UHS-Speed <-> ÚJ PSP FÓLIA ELADÓ! <-> Szegeden+környékén keresek ritkább energia italokat emberi áron, illetve hell/burn/monster-t, ha van 1 tálcával vagy akármennyivel, a bolti ár alatt.

(#20) rep3at

rep3at
(őstag)
LOGOUT blog

végre felébredt a SE, csak így tovább, már itt volt az ideje újból ráfeküdni a zenemobilokra. Már csak a Cyber-Shotnak kellene visszajönni..

Forward thinking. كرر

(#21) Barthezz2

Barthezz2
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Ez baromi szép lett :K Az SE nagyon összekapta magát idén.

A 2 gigás kártya szerintem is sovány, pláne egy zenéhez készült modellnél. Egy 8-as lenne a minimum szerintem.

Meg bár végül is nincs baj a vassal, de mégiscsak ez a sokadik SE, ami belül gyakorlatilag ugyan az. Egy kicsit kavarhatnának már valamit azért :)

Ha 24 órán belül nem válaszolok egy privátra, írj újra bátran. Nem direkt van :)

(#22) Ricardo válasza rep3at (#20) üzenetére

Ricardo
(PH! nagyúr)

Az nem lenne gyenge, ha előkerülne valami über alles fotómasina a műhelyükből. :K

(#23) doncortio

doncortio
(senior tag)
LOGOUT blog

Na ez már telefon :Y
Ez lesz az X8-am utódja :C 5MP+AF, 3,2" és 1GHz, mi kell még? :C

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#24) maki12 válasza dlaj (#11) üzenetére

maki12
(senior tag)

Hát igen,és már az SE is unalmas :((

Sony Xperia SP [4.1.2 eXistenZ Ultra 1.3.7 / Google Nexus 7 [4.4] / IPad 4 [IOS 7]

(#25) doncortio válasza maki12 (#24) üzenetére

doncortio
(senior tag)
LOGOUT blog

Ennyi erővel a HTC, a Samsung, az LG és a Motorola is unalmas, mert ugyanazt az UI-t alkalmazzák mióta :U

(#26) Ricardo válasza maki12 (#24) üzenetére

Ricardo
(PH! nagyúr)

Az aláírásodat olvasva ez nem okoz gondot, úgy is sz@r az összes szolgáltató :DDD

(#27) maki12 válasza doncortio (#25) üzenetére

maki12
(senior tag)

Hát és kimondta hogy nem az? ;]
Viccet férretéve,nekem azért nem jön be az SE Ui-ja.A töbieké még jó,csak az SE uncsi nekem...:(

#26 Hát nem azok? :DDD
Tanultam a duplázásból :)

[ Szerkesztve ]

(#28) doncortio válasza maki12 (#27) üzenetére

doncortio
(senior tag)
LOGOUT blog

Aláírásod alapján neked minden szar, úgyhogy máglyára eled ;] :DDD

(#29) Ricardo válasza maki12 (#27) üzenetére

Ricardo
(PH! nagyúr)

Bármi megoldható :K Nézelődj [link]

(#30) JR.CSé válasza rep3at (#20) üzenetére

JR.CSé
(senior tag)

+1 nem is tudom h eddig miért nem hoztak ki egy Droidos Cyber shot mobilt.Eléggé nagyot ütne a piacon úgy gondolom... :R

(#31) maki12

maki12
(senior tag)

De ti elsem tudjátok képzelni mennyit szivattak.....Komolyan,már gondolkodtam hogy kimegyek külföldre,csak legyen egy normális szolgáltató :DDD

(#32) roland543

roland543
(újonc)

Gyönyörű telefon. Ekkor kijelzőn ráadásul süvíteni fog az Android. Remélem nem az lesz ennél a telónál, mint a W8-nál, hogy a walkman csak egy narancssárga zenelejátszó... kíváncsi vagyok az xLOUD-ra :D Nekem zenetelónak mindig is a W800i marad az etalon :) ... remélem visza megy a gyártó a gyökereihez, és jobb zene mobilokat csinál mjd, mint a W800i volt. Aztán jöhet a Cyber-Shot :D :D

[ Szerkesztve ]

Nokia N8 + Symbian Anna

(#33) doncortio válasza maki12 (#31) üzenetére

doncortio
(senior tag)
LOGOUT blog

Ausztria nincs messze :K

Roland: az az öt másodperc :D Egyébként osztom a véleményed, remélem lessz equalizer meg MegaBASS az xCLOUD mellé, mert akkor tuti vétel számomra :K

[ Szerkesztve ]

(#34) maki12 válasza doncortio (#33) üzenetére

maki12
(senior tag)

Mihez képest nincs messze? :DD Am azért nem hagynék itt mindent csak egy fellángolás volt fél éve :))

(#35) doncortio válasza maki12 (#34) üzenetére

doncortio
(senior tag)
LOGOUT blog

Mondjuk azért nincs messze, mert a szomszédba van :D Vonatal amx 5 óra míg ott vagy. Bécsújhelyen még aránylag sok magyar is él és a határ közelében van, tehát én oda fogok költözni :K Vagy Bécsbe :D Bár kicsit nehéz lesz megszoknom, hogy az irodalmi német Nein-ját nem "nájn"-nak hanem "nejn"-nek ejtik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) vzsryl

vzsryl
(Szakértő)
LOGOUT blog

Mostanában az SE adja ki a legjobb Android-os telefonokat. Nem úgy értem, hogy a csúcs-kategóriába, hanem simán csak best buy az összes. Xperia Mini és Pro, Ray, aztán most ez.
Nagyon csini és erős telefonok, friss Android-al, kellemes áron (bár ennél még nem lehet ismerni az árat).

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/ Tápajánló táblázat: http://jotapok.atw.hu/ (bővítés alatt áll)

(#37) doncortio válasza vzsryl (#36) üzenetére

doncortio
(senior tag)
LOGOUT blog

Nem sokkal lesz drágább mint egy Xperia Mini, szerintem a Mini Pro áránál lesz...

(#38) JR.CSé válasza vzsryl (#36) üzenetére

JR.CSé
(senior tag)

+1 Csak aztán nehogy ugyan abba a hibába essenek mint annó az X10 esetében h sokat kellett várni a frissítésre.Remélhetőleg folyamatosan napra készen fogják tartani az sw-ket:R

De az egész teló olyan szinten jónak tűnik h csak ennyit érdemel:

[ Szerkesztve ]

(#39) doncortio válasza JR.CSé (#38) üzenetére

doncortio
(senior tag)
LOGOUT blog

Reméljük ebből tényleg tanultak...

Hülye ;] már a plusszegyezés a menő :D

[ Szerkesztve ]

(#40) Valentino K. válasza maki12 (#31) üzenetére

Valentino K.
(senior tag)

Off:

S miért szarok, ha szabad megkérdeznem?
Mert ha azt írtad volna, h pl a Telenor szar, oké, de hogy mind a három?
Nem lehet, hogy user error-ról van inkább szó? :U

Nokia Lumia 625 + HTC Trophy

(#41) mrlujoak

mrlujoak
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

" A Live with Walkman a W8-as utódjának is tekinthető..."

Hmm, hmm... Inkább a China only WT18i utódának, jobb hardverrel...

SONY Xperia™ V white & V black, SONY SmartWatch white; SONY MBH10 white fejes/füles: SONY MDR-XB400 white; MDR-NC7; MDR-ED12LP dokk: SONY DK25, akkubank: SONY CP-F5 blue tab: WayteQ xTab 7X

(#42) doncortio válasza mrlujoak (#41) üzenetére

doncortio
(senior tag)
LOGOUT blog

De az nem volt Walkmanmobil, a W8 meg igen :K (de az is csak elméletben volt az :( )

(#43) bbenji

bbenji
(lelkes újonc)

Szerintem ez egy ilyen Walkman-nal spékelt, zenés Xperia Mini lesz. :DDD
Nem tudom, hogy mennyibe fog kerülni, mert ha csak egy kicsit többe mint Mini, akkor inkább ez.:DD
Viszont az is biztos, hogy nagyon szép lett. :C
Valaki nem tudja, hogy kb. mennyibe fog fájni? :))

[ Szerkesztve ]

(#44) 1Nsane

1Nsane
(tag)

Apropó walkman... az xperia mini és mini pro tulajokat kérdezném, hogy zenelejátszóként hogy szuperálnak a kicsikék? Elég hangosak? ZTE Bladeről szeretnék váltani és jack dugóból olyan halkan még semmit nem hallottam szólni, pechemre ennek nem néztem utána, ilyen hibát mégegyszer nem szeretnék elkövetni :B

(#46) 1Nsane válasza 1Nsane (#45) üzenetére

1Nsane
(tag)

ÍÍÍ, nem ide akartam :O

(#47) noxwill

noxwill
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ezaz SE csak így tovább! Tudjátok ti mi a dörgés, és hogy mi kell a népnek. :R :R

"Egyszer egy híres ember azt mondta, mi teremtjük saját démonainkat. Ki mondta, és mit jelent? Nem tudom, mondom mert ő is mondta." [Sony Xperia™ SP - NégyPontHárom + [TDK LoR IP300]

(#48) AMD Power válasza noxwill (#47) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Így előre nekem is bejön. Remélem nem túl későn jönnek ki ezek a végre "jó" telefonok.

FM parfüm!

(#49) Nordic

Nordic
(Közösségépítő)
LOGOUT blog

Könyörgöm, walkman-mobilhoz rakjanak már normális fülest, vagy a helyett a tré SE füles helyett dobjanak be inkább egy telefonhoz passzoló tokot. :U

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{}

(#50) AMD Power válasza Nordic (#49) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Ehhez a W + jó füles stratégiához valóban visszatérhetnének.

FM parfüm!

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.