Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Adamul

    tag

    válasz Teasüti #209 üzenetére

    Hali!
    Én asszem tudok válaszolni a problémádra ha még aktuális, ugyanis én is ugyanebben a cipőben járok: Nekem is volt már számlazárásom, és velem is kifizettették a helyszínen az első hónapot, ám mégis kaptam 70ftról egy számlát. Mikor felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy most ez mi, akkor felvilágosított hogy az egész pannonnál (igen-igen, tőlük kaptam a számlát, a fejlécen is mindenütt az van, nesze neked nagy különválás) 4 számlazárási időpont van, és hogy én milyen szerencsés vagyok, mert nekem csak 1nap volt az ami után jött a számlazárás. Ennek megfelelően (annak ellenére h semmit nem csináltam aznap a telón) gondolom a havidíjat is kiszámlázták arányosan... Nálad is ez történhetett, hogy az előfizetésed első hónapja csak számlazárás után indul, ebből adódóan amit előtte beszéltél/forgalmaztál azt ki kell fizetni! (lévén hogy az az 1nap, vagy nálad több lebeszélhetősége a leosztás miatt olyan kicsi, hogy gyakorlatilag nincs).
    Valamint ezt a netes dolgot én is megkérdeztem telón, hogy ne legyen gond belőle, és azt a választ kaptam rövid tanakodás, meg technikai kollégától való megkérdezése után, hogy (elvileg) a wapot kell használni, és nem is érti, hogy a data miért van benne mert (szintén elvileg) azzal lassabb az adatátvitel mint a másik hozzáférési ponttal, de a számlázás szempontjából mind1. (ha rákötöd a laptopot a telóra akkor kell a data utána valami ilyesmit mondott, én ebből azt vettem ki, hogy mégse felesleges) Valamint valamelyik fórumon olyat olvastam a gpssel kapcsolatban h amikor a gps+al letöltöd az adatokat az vkinek csak datával ment. Én ezér is ezen hagytam biztos ami biztos, mer elég nehezen talált jelet amikor már pár perce kint sétáltam vele (és ami még viccesebb hogy közben elgyalogoltam 2 háztömböt és a pöttyöm továbbra sem mozdult a kezdeti pontból, amit ettől függetlenül elég pontosan megtalált, csak mikorra... :( )
    Szal remélem tudtam segíteni, bocs ha hosszú lett! :)

    U.i: #ABE által felfedezett problémákat sajnos én is észleltem tőle függetlenül, a profilválasztóban valóban az a legfájóbb hogy ez máshol (Nokia) jól működik a kikapcsológomb rövid lenyomására, itt nyomni kell vagy 6mp-ig, ha rövidebb ideig nyomom, nem történik semmi. Valamint ami az ébresztőórával kapcsolatban baromi idegesítő, hogy az időt megjegyzi, _VISZONT_ a hozzá beállított hangerőt és szundi funkciót NEM! az első nap majdnem el is aludtam miatta, mert 1esen nem igazán lehet hallani, még jó hogy akkor még a másik telót is beállítottam. Ezáltal minden egyes időzítésnél ezeket újra be kell állítani...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák