Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz Bone123 #214 üzenetére

    Sajnos nekem is van egy olyan gyanúm, hogy nem sok foganatja lenne. Lehet, hogy a Samsung végiggondolta a kompromisszumokat, de nem biztos, hogy helyesen. :) Konkrétan pl. mindenhol a QWERTY hiánya miatt panaszkodnak, egyszerűen nincs rá épkézláb magyarázat, hogy miért hagyták ki.

    Természetesen nem irreális elvárásaim lennének, de azért van pár apróság, ami nagyon bosszant, ez az én listám:

    - QWERTY hiánya fektetett módban
    - WLAN-YouTube összeférhetetlenség
    - a beépített böngésző nem jeleníti meg rendesen az oldalakat
    - feladatkezelő nem elérhető manuálisan
    - a menüben az ikonok/telepített programok elrendezhetősége nagyon korlátozott
    - a zenelejátszó óhatatlanul kikerül a főképernyőre (és önkényesen áthelyezi magát), ezt nem lehet kikapcsolni
    - a zenéket nem lehet mappánként lejátszani
    - profilok menühöz nincs gyorsgomb
    - rendszeresen elfelejti a tárolási beállításokat (memóriakártyára vagy telefonra mentsen)

    Hirtelen ennyi jutott eszembe, ami említésre méltó probléma számomra. Azt hiszem, hogy ezek nem megoldhatatlan hibák, és inkább az lenne az alap, hogy ilyen hiányosságok ne legyenek.

    Szerk:

    Mindezek ellenére azért kedvelem a telefont, de pont az ilyen hülyeségek miatt nem vagyok még biztos benne, hogy megtartom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák