Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • visionbp

    tag

    Sziasztok, hölgyek/urak!

    Kétéves S3-asomról váltottam tegnap egy Alphára. A különbség minden tekintetben "zongorázhatatlan". A telefon sebessége, reakciója a gombnyomásokra, mozdulatokra nagyságrendekkel gyorsabb az S3-énál, a belakás mindennel együtt nem tartott tovább 30 percnél. A GPS nagyjából fél mp alatt lövi be a helyet, és pontosan. A zenelejátszás nem akad, a kijelző felbontásáról pedig azt olvastam előtte, hogy "szöszösnek látszanak a betűk szélei", én eddig semmi ilyesmit nem vettem észre, a kép tűéles fotónál is, videónál is.
    A kijelző méreténél a 4,8" helyett 4,7" alig észrevehető, engem speciel nem zavar, sőt.

    Éjjel 1-kor szedtem le a töltőről, reggel 9 óta kisebb-nagyobb megszakításokkal nyomkodom, az akku most 86%-on áll.

    Egyetlen negatívumot tapasztaltam: a menü gombot lecserélték legutóbbi alkalmazásokra, szerintem feleslegesen. Mondjuk pár perc megszokni, hogy a menü hosszú nyomásra jön elő.

    Hozzáteszem, hogy a telefonjaimon soha nem játszom semmilyen "hűdekomoly játékot", tehát azok működésével kapcsolatban semmilyen első tapasztalatom nincs :)

    Első blikkre mindenképp azt kell mondanom, hogy megérte váltani, méghozzá nagyon megérte.

Új hozzászólás Aktív témák