Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz barbi387 #190 üzenetére

    Sokáig én is igy voltam vele, csak aztán a cégnél ajánlottak egy előfizut.
    Egész tűrhető volt, illetve elöfizetéssel relative olcsón megvehettem életem első kamerás-szines telefonját (SonyEricsson T630).
    Ezután összejöttem a párommal, akivel több mint 5éve együtt vagyunk, és lett egy olyan opció, hogy 1 "előfizuhoz" 3 telefonszám-telefon tartozhat. És a ezek egymás között ingyen beszélhetnek. (+ a többi céges telcsit is ingyen hivhatom).

    Igy anno "vettem" neki is egy előfizut, telcsit..
    Az előfizu meg teljesen jó.. 1800Ft/hó/szám. ez full letelefonálható, 60sms free, és tűrhető percdijak.
    Mivel havi 1800-at eltelefonáltunk elötte is, nekünk megérte. Egymás között annyit beszélünk, amennyit nem szégyenlünk, az 1800 meg marad másokra.

    Igaz,most saját részemre én is elgondolkodtam, hogy lehet nem tőlük veszek majd telcsit, 2 év rabsággal, mert amit kinéztem kategória még előfizuval is drága náluk. Használtan meg jobb áron meg lehet kapni.
    Illetve volt olyan is, ami 5-10ezerrel volt drágább függetlenűl mint náluk 2 év rabsággal.

    Ez persze telefon függő. Barinőmnek megvettem igy, mert ő nem nagyon cserélgeti a telcsijeit, az előfizu meg valszeg úgy is marad.

    Én meg még nem tudom milyen készüléket akarok majd, mert a mostani is megteszi. Ennél már csak komolyabb előrelépés lenne. (pl egy Samu omnia) Igaz, hallok róla jót-rosszat... még utánaolvasok, nem beszélve arról, hogy fontosabb dolgokra is kell a pénz :B

    Nah.. bocsi ALL sok lett a rizsa :B

Új hozzászólás Aktív témák