Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alan[HUN]

    senior tag

    Hali!

    Mostanában(~2 hónapja) níyrtam ki fürdetéses módszerrel a Samu Wave-emet. Nos, lényegében mákom van, családi szinten történik épp tarifacsomag váltás, szóval elméletileg a Telenortól tudok új telefont markolni. Mivel a ~50000-es kategóriában utazom, és Andrid nem érdekel, ha nem muszáj(amnnyire én látom rengeteg gányolás, mire úgy működik, ahogy te akarod) és az előző rendszeremet(bada) sem nevezném túlságosan nyíltnak, egyelőre a WP7 a legszimpatikusabb(ja, majd kifelejtettem, a böngészőt leszámítva a bada se nagyon akadt:DDD - droid meg hát...;]), árban meg ugye Lumia 710(kisvállalkozó, XS tarifaszint ~50k).

    No, effektíve itt jön az érdekes rész, lenne pár kérdésem:
    1. Tehát akkor INGYEN offline navigáció van, de csak országszinten, településszinten nincs térkép?
    2. Mivel Mangoval jött ki, lesz rá Apollo is?
    3. Valahol meg lehet nyomkodni jelenleg Budapesten?
    4. Ha szolgáltatónál veszem, akkor a telefon függő, feltételezem? Illetve ennek mi értelme, a kétéves hűség esetén, hiszen ha nyilatkozatom van, hogy ott maradok két évig, akkor lesznek olyan szemetek, hogy ha utána elmegyek, megtarthatok egy telefont, amit csak náluk lehet használni?:(((
    5. A Zune jól használható? Nem okoz akut :W-t? (A Samsung KIES-el elég rossz tapasztalok voltak, én se szerettem használni.) Ha már kb. az iTunes szintje megvan akkor szerintem rendben lesz, nem lelkesít ez a fajta megkötés, de már az iPodomnál megszoktam...:U

    Ui.: Akinek esetleg rövidnek tűnne ez a topik, annak az Omnia 7-es topikot tudom ajánlani, amennyire én látom, ott zajlik a WP7 lényeges kibeszélése. (Habár woland kolléga, amennyire látom, az összes WP7-es topiban aktív:DD!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák