Hirdetés

2014. november 27., csütörtök

(#1) SP!T

SP!T
(őstag)
LOGOUT blog

És igeeen! :) Eddig nem tapasztaltam eltérést a 4.0.2-höz képest.

(#2) sheratan

sheratan
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Xom-ra még sajna nem jött meg, pedig elvileg kéne neki...

Astell&Kern AK100 + Westone W30 + AKG K545 + Moto X

(#3) kolosanyi

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Megint sokan szopnak vele, ami azért érdekes, mert nálam hibátlan. Pont azokat a dolgokat javította ez a verzió, ami miatt panaszkodott mindenki. Így nálam 5* a rendszer most.

"Do not pray for an easy life, pray for the strenght to endure a difficult one."

(#4) feliks válasza kolosanyi (#3) üzenetére

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

Épp egy órája futottam össze haverommal, mindkettőnknek Nexus S van. Nálam minden hibátlan egy dolgot kivéve(amit majd később részletezek), nála viszont laggtenger a menüben, és hasonlók.. Érdekes, valami különbség lehet egyes telefonok közt?

Ha neked nexus s-ed van, próbáld ki, hogy a galériában duplakattal zoomolsz egy képre. Nálam ilyenkor behozza egy másik(!) fénykép nagyított részletét.. :C

[Be Happy] - Kérlek ha írtam neked egy PÜ-t akkor méltass arra, hogy válaszolsz, akkor is, ha a válaszod nemleges.

(#5) SP!T válasza feliks (#4) üzenetére

SP!T
(őstag)
LOGOUT blog

Nálam Galaxy Nexus-on ez a hiba nem jelentkezett. :R

(#6) havenger

havenger
(tag)

Jöhetne már a forráskódja is, hogy portolják a Galaxy S-emre is. :)

(#7) osztraksajt

osztraksajt
(őstag)

És ez OTA frissítésként jön? Mert a gyereknek az i9023-ra nem jelez semmilyen frissítést az about-nál, a 2.3 van rajta még mindig. Vagy a 23 végű amolyan mostohagyerek esetleg?

(#8) tomatos válasza havenger (#6) üzenetére

tomatos
(fanatikus tag)

Parancsolj:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1510940

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#9) havenger válasza tomatos (#8) üzenetére

havenger
(tag)

Úgy értettem nulláról felépített, és nem nexus port. :)

(#10) vicze1 válasza havenger (#6) üzenetére

vicze1
(PH! addikt)

Ezt most nem értem? A forráskódot egy időben adták ki a frissítéssel. Már tegnap 4.0.4-et fordítottak CM9-ből.

(#12) Mathiassa

Mathiassa
(tag)

Hülyének érzem magam, hogy a Nexus S helyett Galaxy W-t vettem. :W

Nokia 3100 -> 6020 -> 6300 -> c5-03 -> Samsung Galaxy W -> LG Nexus 4

(#13) feliks válasza osztraksajt (#7) üzenetére

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

OTA-ként kéne, de nekem pl 4.0.3-on teljesen halott volt az OTA, és nekem nem jött meg.
Ha neked is hasonló a dolog,(nekem azt írta, hogy utolsó frissítés keresése: ˇ1, és ezen nem volt hajlandó változtatni) akkor rootold a telefont, tegyél fel egy ROM Managert, abból tegyél fel egy Clockworkmod recoveryt, abból pedig már fel tudod tenni ezt (ami a hivatalos teljes)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1569509

Ha valami kérdés van, nyugodtan írj privátot, szívesen segítek.

[ Szerkesztve ]

[Be Happy] - Kérlek ha írtam neked egy PÜ-t akkor méltass arra, hogy válaszolsz, akkor is, ha a válaszod nemleges.

(#14) tonerz válasza kolosanyi (#3) üzenetére

tonerz
(tag)

Neked OTA-val jött le?
Nálam még semmi, pedig decemberben elsők között jött le a 4.0.3.
Lehet büntiből most a végén kapom :DDD

(#15) LÁZ

LÁZ
(őstag)
LOGOUT blog

az mitől lehet, hogy a szoftverfrissítésnél hiába nyomok az ellenőrzésre, nem történik semmi-természetesen netkapcsolat mellett :F - nexus s -

ps. vagy csak kábelen lehet frissiteni :F , nem vágom :B

[ Szerkesztve ]

-- Felsőkategóriás stoplisok, rendelésre is -- Boots4you on FB --

(#16) SP!T válasza LÁZ (#15) üzenetére

SP!T
(őstag)
LOGOUT blog

Várj, majd megérkezik. Mindenkinek máskor, elosztva jön.

(#17) kiskaktusz

kiskaktusz
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Jó hír a tulajoknak :K

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#18) marcarc

marcarc
(kvázi-tag)

A legvalószinűbb hogy én vagyok a hülye, de bátor vagyok és bekérdezem. Ha OTA nem frissíti le (System settings/About phone/system update). Akkor meg tudom oldani manuálisan is? és ha igen pontosan hogy? :R

''Nincs szentebb dolog egy barátság megpecsételésére mint a közös hányás''

(#19) Dzsuri89 válasza feliks (#4) üzenetére

Dzsuri89
(őstag)

Kivel is találkoztál? :C
Azt nem is kérdeztem, hogy nálad be volt kapcsolva a GPU gyorsítás 2D-és alkalmazások alatt? Nálam be volt.

Én azt vettem észre, hogy ha be van kapcsolva ez a bizonyos GPU gyorsítás, akkor jobban laggol a menü,főleg mikor a főképernyőről megyek a menübe.

Nexus S tulajok, ti hogy használjátok a GPU gyorsítást vagy nem, és szerintetek van különbség bekapcsolt, illetve kikapcsolt állapota között?

LG Nexus 5 (4.4.4)

(#20) Edge

Edge
(őstag)

Hát ota-n még nem jött meg...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161 | <SOD> -Stormtroopers Of Death .:. Clan - I Know H.T.M.L.: How To Meet Ladies

(#21) tonerz válasza Dzsuri89 (#19) üzenetére

tonerz
(tag)

Nekem be van kapcsolva és semmi laggot nem produkál, és amióta a g+ tiltva van az android system is 12-14% a 30-40% helyett, úgyhogy az elforgatás aktív.

[ Szerkesztve ]

(#22) Edge válasza SP!T (#1) üzenetére

Edge
(őstag)

Tényleg, root az megy?

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161 | <SOD> -Stormtroopers Of Death .:. Clan - I Know H.T.M.L.: How To Meet Ladies

(#23) SP!T válasza Edge (#22) üzenetére

SP!T
(őstag)
LOGOUT blog

Még nem rootoltam. De a Nexus Toolkit-ben már ott figyel a menü, biztos működik.

(#24) wozzy

wozzy
(tag)

4.0.4 CM9 = tökély

Note 3

(#25) Dzsuri89 válasza tonerz (#21) üzenetére

Dzsuri89
(őstag)

Hihetetlen, hogy ahány telefon, annyi féle rendszerműködés.
Te csak a 17mbos frissítést raktad fel, vagy azt a 1xx mbosat?

LG Nexus 5 (4.4.4)

(#26) tonerz válasza Dzsuri89 (#25) üzenetére

tonerz
(tag)

Én még egyiket se inkább megvárom az OTA-t.
Az előző is úgy jött.

(#27) Dzsuri89 válasza tonerz (#26) üzenetére

Dzsuri89
(őstag)

Akkor az előbb miről írtál? :DDD

LG Nexus 5 (4.4.4)

(#28) tonerz válasza Dzsuri89 (#27) üzenetére

tonerz
(tag)

Hogy a 4.0.3 bugjaimat hogy intéztem el ;)
Egy szóval se írtam h 4.0.4 lenne már nekem :F

(#29) kolosanyi válasza feliks (#4) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Láttam a topikban a panaszt a hibáról, de nekem nem jelentkezett. Mindazonáltal elég fail. :D

(#14) tonerz
Fenét, CWM-ból telepíthetőt tettem fel. Várjon a fene az OTA-ra, amikor ez hamarabb megvan. :D Egyébként próbáltam a 17 megás 4.0.3-ról telepíthető frissítést gyári recoveryből, de azzal mindenki szív, valamiért nem megy. Én meguntam a második próba után és CWM maradt. :)

(#19) Dzsuri89
GPU gyorsítás... Hasonló tapasztalatok, ki van kapcsolva nálam. Amúgy megoldódott a reset után a galéria bug?

-----------------------------------------------

Amúgy ez lesz a második Nexus S topik? :D

"Do not pray for an easy life, pray for the strenght to endure a difficult one."

(#30) AXisBOLD

AXisBOLD
(PH! addikt)

végre!

Aurea mediocritas

(#31) Dzsuri89 válasza kolosanyi (#29) üzenetére

Dzsuri89
(őstag)

Amiket írtam bugokat, azok a gyári visszaállítást és mindenféle wipe-ot követően megoldódtak. :)
Egyedül a launcher kicsit akad. Haverom azt a 155 Mb-os zippet rakta fel. Kíváncsi vagyok, ha azt felrakom, akkor mi lesz a szitu.

Simán lehet második topik. :D

LG Nexus 5 (4.4.4)

(#32) feliks válasza Dzsuri89 (#25) üzenetére

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

Igen, rólad volt szó.. :D :R
Nálam ki volt kapcsolva; de kipróbáltam, bekapcsolva sem jobb, és nem is rosszabb. :D
(és a 17mb-set meg se próbáltam, de ezt tudod)

+1: nekem a galériás bug (más képet hoz be duplakattkor) bejön wipe után, és mindenhogy.. :F

[ Szerkesztve ]

(#33) maki12

maki12
(senior tag)

Épphogy berendezkedtem 4.0.2-re már rakhatom ia az újjat.... ooo igen :DD

Sony Xperia SP | Google Nexus 7 [4.4#RoOt] / IPad 4 [IOS 7jb]

(#34) KoleszN

KoleszN
(újonc)

Helló! Új vagyok itt üdv mindenkinek.

Biztos vannak itt nagyobb guruk úgyhogy kíváncsi vagyok a véleményetekre!

Arról volt szó hogy a Galaxy S-re nem lehet ICS mert hogy gyenge hozzá ugye?

Namármost ha a Nexus S hardvere ugyanaz (mobilaréna teszt szerint is) akkor az hogyhogy elbírja???

Galaxy S 2.3.4

(#35) SP!T válasza KoleszN (#34) üzenetére

SP!T
(őstag)
LOGOUT blog

A Samsung telirakta szírrel szarral az ICS romokat. (pl TouchWiz kezelőfelület) Azokat nem bírná el a gyártó szerint. A Google csupasz gyári rendszert ad sallangok nélkül. Ja és a Samsung azt akarja hogy vegyél új telefont... Ennyi! :D

[ Szerkesztve ]

(#36) KoleszN válasza SP!T (#35) üzenetére

KoleszN
(újonc)

Világos mert ugye a Nexus S-en nincs TouchWiz csak a sima ICS és azt elbírja.

Hát akarhatja nyugodtan de leszoktam már a sűrű cserélgetésről :) Meg ugye pénz pénz pénz.... Az meg hogy egy valamivel gyorsabb teló duplájába kerül szerintem nem ér annyit.
Egyenlőre nem látom óriási előnyét egy ennél erősebbbb telefonnak.

Köszi as gyors választ:)

Galaxy S 2.3.4

(#37) KoleszN

KoleszN
(újonc)

Még valami!

Lehet hogy lesz lehetőségem lecserélni egy Motorola DEfy + -ra.

Ez szerintetek megérné? Mennyivel jobb vagy rosszabb? Sebesség? Videólejátszás? Kijelző? Hasonlította már össze valaki?

Galaxy S 2.3.4

(#38) SP!T válasza KoleszN (#37) üzenetére

SP!T
(őstag)
LOGOUT blog

Galaxy S-t Defy+-ra? De hogy éri meg... Azon kívül hogy jobban bírja a strapát, semmi előnye nincs. De ezt az adott topicban szerintem jobban ki tudod vesézni.

(#39) feliks válasza KoleszN (#37) üzenetére

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

Volt mindkettő nálam jóideig.
Tanács: NEEE!

Defy+ előnye: Masszívabb, akku tovább bírja azonos nyüstöléssel (plusz nem amoled, és bár ezt sokan dícsérik, szerintem hátrány, én pl azért vettem nexus S-t, mert utálom, égeti a szemet)

SGS előnye: jobb rendszer gyárilag, könnyebb romot cserélni, van rá MIUI, Cyanogenmod, és még pár másik custom rom is, szal lehet cserélni, ha gond van a gyárival, (lesz rá hamar tisztességes ICS is, vagy lehet már van is) Team ICSSGS ROM

[ Szerkesztve ]

(#40) KoleszN válasza feliks (#39) üzenetére

KoleszN
(újonc)

Igen a masszivitás ami tetszik az SGS minsig kicsúszkál a kezemből.

Az amoledet meg én szeretem szerintem kiváló képe van.Mondjuk a modcserélgetést én nem merem bevállalni ennyire nem vagyok benne a dolgokban.
Egyébként köszönöm a válaszod!

Galaxy S 2.3.4

(#41) feliks válasza KoleszN (#40) üzenetére

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

romcserélgetés egyszerű Samsungokon(ezért van sok fanatikusnak sgs vagy nexus s romlásra), és ami a legjobb, hogy nem lehet tönkrevágni őket úgy, hogy később ne tudd a kijavítani, egy új rom feltételével, szal érdemes kipróbálni. Akár én, akár más itt a fórumon szívesen segít.

Tudom, amoledes véleményemért sokan furcsán néznek rám, nálam az IPS a top(nem, nem vagyok iFan), mert nem túlszaturált, és nem túl égetőek a színei..

[ Szerkesztve ]

(#42) KoleszN válasza feliks (#41) üzenetére

KoleszN
(újonc)

Köszönöm lehet hogy egyszer élnék is vele mert ez a 2.3.4 nekem nem túl jó.Sokszor belassul. Én még rootolni sem tudtam egy progi telepítéshez a z-root-al(vagy mivel) :)))

Ha úgy döntök akkor élek majd a segítséggel :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S 2.3.4

(#43) feliks válasza KoleszN (#42) üzenetére

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

Érdemes rootolni(is) pedig. Nekem most egy LBE Privacy Guard, ami a legjobb érv a rootolás mellett. Ez a progi csak roottal megy, viszont ha fent van, szabályozhatod, hogy melyik alkalmazás mihez férhet hozzá (ami alapból szerintem a legnagyobb hiba a droidban, hogy mindent enged) Tehát mondjuk ha van egy tuti játékod, de az hozzá akar piszkálni a mailjeidhez, az smseidhez, a telefonszámaidhoz, és még az internetet is piszkálná (azaz sanszos h spyware) akkor szimplán egy rootolt telefonon megteheted, hogy ezeket letiltod, így élvezheted az alkalmazás előnyeit, és nem kell aggódni, hogy mihez kezdhet a program az adaaiddal.. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) wozzy válasza feliks (#39) üzenetére

wozzy
(tag)

4.0.4es cm9 nightly van sgsre...
http://get.cm/?device=galaxysmtd

[ Szerkesztve ]

Note 3

(#45) Lamasd

Lamasd
(újonc)

Valakinek már megjött a hivatalos frissítés?

Nexus S i9023 4.0.3

(#46) KoleszN válasza feliks (#43) üzenetére

KoleszN
(újonc)

Igen ez sem hangzik rosszul. Én nekem csak SPB Shell miatt kellett volna a root. Mint mondtam kezdő vagyok :) Jó fél éve van meg addig a Symbiant nagyon szerettem de úgy éreztem leáldozott az ideje és az ár-érték arány is elszállt a Nokiánál.

Galaxy S 2.3.4

(#47) sheratan válasza Lamasd (#45) üzenetére

sheratan
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem a Xoom-ra ma jott meg.

Astell&Kern AK100 + Westone W30 + AKG K545 + Moto X

(#48) Jegi

Jegi
(lelkes újonc)

A Telenoros telefonokra, vajon megjön egyszer?
Az enyémen, még a 4.0.2 van.

(#49) ft1979

ft1979
(újonc)

Sziasztok tudnátok nekem segíteni? A netről (www.google.com/nexus) töltöttem le Samsung Kies szoftvert és a Galaxy Nexus telefonom nem hajlandó vele kommunikálni :( , ilyenkor mi a teendő? Segítségeteket előre is nagyon szépen köszönöm

(#50) marcarc válasza ft1979 (#49) üzenetére

marcarc
(kvázi-tag)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dooblou.WiFiFileExplorerPRO&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5kb29ibG91LldpRmlGaWxlRXhwbG9yZXJQUk8iXQ..

Ez nekem ment probléma nélkül és nem kell semmi hozzá csak az app.

''Nincs szentebb dolog egy barátság megpecsételésére mint a közös hányás''

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.