Hirdetés

2014. november 1., szombat

(#1) stevve

stevve
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

"Microsoft egyszerűen nincs abban a pozícióban, hogy a jelenlegi vásárlókat egyszerűen faképnél hagyja."

Egyik cég sincs, csak van, amelyik benyeli az elvesztett vásárlókat. Mindenesetre remélem, hogy lesz frissítés. A napokban összehasonlítottam egy NoDo és egy Mango rendszert egymás mellett újra és a különbség jól érzékelhető. :K

[ Szerkesztve ]

PH semleges

(#2) wertigo1984 válasza stevve (#1) üzenetére

wertigo1984
(őstag)

De mégis hogy képzeli? Faképnél hagyhatja, de akkor szerintem sokan elpártolnának tőlük. Bár lehet az xbox eladásaiból fedezné a kiesést... NoDo rendszer a kínai mobilokon van?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) A State Of Trance {BMW 7-series}

(#3) woland_y2k válasza wertigo1984 (#2) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

nem, ott mar refresh van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Youri

Youri
(PH! kedvence)

Microsoft egyszerűen nincs abban a pozícióban, hogy a jelenlegi vásárlókat egyszerűen faképnél hagyja.

Mikor a WM6.5 mobilokat eladták, hogy majd jó lesz rá a WM7, megtette

iPhone 5S 64GB Space Gray & iPhone 5C 16GB Blue

(#5) stevve válasza wertigo1984 (#2) üzenetére

stevve
(MODERÁTOR)
LOGOUT blog

Nem, a NoDo-t egy frissen újraflash-elt telefonon láttam. Nagyot javult azóta a rendszer :)

(#4) Youri:
A HD2-re gondolsz? Na az tényleg érdekes dolog volt. Több WP7-es HD2-t láttam már azóta. :D

[ Szerkesztve ]

PH semleges

(#6) wertigo1984 válasza stevve (#5) üzenetére

wertigo1984
(őstag)

(#3) woland_y2k, (#5) stevve: :R

Nekem kinézetre a WM 6.5 jobban tetszett, olyan számítógépes érzetet ad.

(((d(^_~)b))) A State Of Trance {BMW 7-series}

(#7) Edenyke

Edenyke
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Azért arra alapozni, hogy mit engedhet meg magának és mit nem egy cég, rég rossz, hiszen már láttunk pár eszement, logikával ellentétes döntést sok nagy cégtől.

Hiábavaló minden spekuláció a hivatalos bejelentésig.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) daniel909

daniel909
(PH! addikt)

Az utolsó mondat a lényeg, pont ezért lesz frissítés. Ha most megteszik, hogy nem frissítenek visszafelé, akkor rengeteg embert riasztanak el. Nincs alkupozíció. Minden eddigi WP7-re ki KELL adni az új rendszert. És szerintem ki is fogják, nem hülyék.

(#9) gabor85 válasza wertigo1984 (#2) üzenetére

gabor85
(őstag)
LOGOUT blog

az xboxból a legkevésbé...

(#10) exileee

exileee
(senior tag)
LOGOUT blog

Biztos vagyok benne, hogy megkapjuk a frissítést. Gondoljatok bele, valaki most vesz egy Lumia 900-at, ami két havi minimálbérbe kerül és akkor 4 hónap múlva meg már nem kap frissítést. Nekem ez esélytelennek tűnik.

Samsung Galaxy S3 - PlayStation 3 Super Slim

(#11) Cyberpunk

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Még szép hogy lesz. Az M$ saját torkát metszené át, ha ebben a helyzetben nem lenne. Meg a Nokiáét.

#5: persze hogy láttál, mert a HD2 az igazi geekphone. ;) Arra van minden szinte. Hivatalosan viszont nincs rá WP7, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

„A szabadság ott kezdődik, ahol megszűnik a félelem.”

(#12) Brutális eb

Brutális eb
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Meglátásom szerint nem lett volna frissítés de mivel az eladások a vicc kategóriába esenek ezért szinte kötelező volt meglépni a frissítést,hogy a mostani tulajok ne akadjanak ki és legközelebb is wp-s telefont vegyenek illetve ez egy pozitív attitude lehet a leendő vásárlóknak is.

Aztán lehet jön a c terv és arcom leszakad a meglepetéstől. :D

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#13) exileee

exileee
(senior tag)
LOGOUT blog

Meg a WP7 nem a WM6.5 frissítése volt tegyük hozzá. Még át is nevezték, hogy elkülönítsék a kettőt

Samsung Galaxy S3 - PlayStation 3 Super Slim

(#14) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igazából az lenne a nyerő, ha szépen végre nyilatkoznának a készülékek támogatási ciklusáról&nem kellene akkor spekulálgatni... :(((

Egyébként szerintem sincs abban a helyzetben, h megfeletkezzen az első vásárlóiról, bár tudjuk, kevesen vannak...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) erahurka válasza Polllen (#14) üzenetére

erahurka
(őstag)
LOGOUT blog

Erről van szó. Szerintem most csomó vásárlót buknak azon, hogy ilyen kétséges helyzetben tartják a dolgokat. Én is arra várok, hogy lesz-e Lumia 710-re WP8 vagy nem lesz. Ezért hajlok egyre inkább egy olcsóbb, kifutó android felé. Aztán két év múlva WP9-re váltanék ;]

Szerintem pedig biztosan tudják mi fogja megkapni, és mi nem. Ez nem zsákbamacska hogy majd rápróbálják pár telóra elbírja-e, hanem úgy állnak neki egyből hogy jó legyen, vagy úgy hogy ne legyen. És attól tartok azért van ilyen nagy "hírzárlat" a dologgal kapcsolatban, mert nem fognak frissítést kapni a mostani készülékek :O

[ Szerkesztve ]

"Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://fastfoodcentral.blog.hu<<<

(#16) Edenyke válasza exileee (#13) üzenetére

Edenyke
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ugyanezt lehet mondani a wp7-wp8 elnevezésről is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) oO7 válasza Edenyke (#16) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

miértis?

Windows Mobile 6.5 vs Windows Phone 7
Windows Phone 7 vs Windows Phone 8

vagy most én nem értelek? :P

(#18) Edenyke: jaaaa… ok, értelek

[ Szerkesztve ]

(#18) Edenyke válasza oO7 (#17) üzenetére

Edenyke
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Csak mondom, hogy ha esetleg nem akarják frissíteni, akkor foghatják arra, hogy ez nem sima frissítés (7.5--> 7.6), hanem nagyobb rendszer ugrás (7--> 8).

De már mondtam, hogy a hivatalos bejelentésig mindez csak spekuláció, hiszen mindkét oldalon lehet mondani érveket.

(#19) oO7 válasza Edenyke (#18) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

én amúgy mindig is azt mondtam, hogy logikusnak nem lenne túlságosan logikus egy ilyen frissítés engedése… asztali fronton sem foglalkoznak vele, hogy ha megvettél egy vista-s gépet egy héttel a win7 megjelenése előtt… nem kapod meg a win7-et ingyen frissítésként…

másrészről viszont kicsi a részesedésük és minden fűszálba bele kell kapaszkodniuk, és egy ilyen lépéssel viszont gyönyörűen meg tudnák alapozni a WP8-as tábort induláskor illetve a másik dolog ami miatt idegesítő lenne, ha nem kapnánk meg a WP8-at az az, hogy nagy valószínűséggel a WP8-as low-end készülékek kb pont olyanok lesznek mint a mostani WP7-es vasak, szóval semi akadálya nem lesz annak, hogy fusson a WP8 a mostani készülékeken…

de ha engedni is fognak most egy ilyen átállást, az szinte biztosra veszem, hogy egyszeri jólelkűsködés lesz, és a 8 és 9 közti váltás már sokkal kiszámíthatóbb lesz

(#20) Polllen válasza oO7 (#19) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ezzel a párhuzammal az a baj, h asztali OS esetén lehetőségem van bármelyik megvásárolt rendszert telepítenem a hw-re... Itt meg nem, uh nem jó buli nekem főverziónként új hw-t venni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) oO7 válasza Polllen (#20) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

hát igen, ez már egy harmadik vonatkozása ennek a problémának :P

majd nemsokára szerintem többet fogunk tudni… ilyen hirtelen felindulásból nem fognak bejelentéseket tenni, valószínűleg kénytelenek leszünk megvárni valami nagoybb MS-es rendezvényt...

[ Szerkesztve ]

(#22) fateless válasza Polllen (#20) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

2009 júliustól decemberig vásárolt Win Vista Business (HP és Ultimate esetén is) vásárlása esetén ingyen frissíthettél Win 7-re. :U

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) oO7 válasza fateless (#22) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

de ez MS-es akció vagy valamelyik OEM kedveskedett a vásárlóinak?

(#24) Nerd válasza oO7 (#23) üzenetére

Nerd
(fanatikus tag)

Tok mindegy, a Nokia is kedvezhet... :)

(#25) oO7 válasza Nerd (#24) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

csak akkor kb ott vagyunk, mint az Android, hogy a gyártó dönti el, hogy megadja e az updatet vagy nem…

(#26) Nerd válasza oO7 (#25) üzenetére

Nerd
(fanatikus tag)

Osszel okosabbak leszunk...

Microsoft mindig szepen hallgat. Silverlighttal is ez volt anno, nem mondtak semmit honapokig, voltak akik abban remenykedtek, hogy SL lesz az egyik fo technologia amivel win 8-ra lehet fejleszteni, masok a Silverlight halalt hireszteltek. Akkor is volt mindkettorol info szivargas (legtobb esetben mindenfele kamu, csak legyen olvasottsag...) Vegul az SL-nek lealdozott, WP-re meg maradt, de pluginkent halara itelte a Microsoft....

(#27) oO7 válasza Nerd (#26) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

nanana azért az SL "halála" nem egy olyan hú de nagyon drasztikus dolog… az SL gyakorlatilag egy könnyed böngészőplugin-ba csomagolt .NET... amit megtanultál .NET-ben azt felhasználhattad Silvergliht-ban és viszont… és most ugyanez igaz a WinRT-re... nem egy nulláról kezdett vadiúj dolog… amit eddig megtanultál az nem vész kárba

(#28) mrhitoshi

mrhitoshi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Van egy biztosabb pont is.
Van itt egy kis hír.[link] Találtak a neten nyomokat arra, tesztelik az új net böngészőt, amit egy bizonyos Windows Phone 8 OS-al azonosított egy oldal. Eddig még semmi érdekes sincs benne, de említik hogy a képernyő felbontások között ott van a 480x800-as felbontás, ami a mostani készülékekre utal, mivel az Apolloval megjelenő készülékek, biztosan nem ezzel a felbontással jönnek majd. Itt van magyarul is. Sajnos a Google gyorsítótárában már nincs benne ez az oldal, ahol a statisztikai adatok vannak. :(

[ Szerkesztve ]

PS4 ~ PC ~ WP

(#29) kazie

kazie
(kvázi-tag)

Nem bánnám minél hamarabb megjelenne egy új WP8-as Nokia, mert most akartam venni Lumia 800-ast, csak meghallottam, hogy a WP8 támogatja a mSD-t, meg egy pár apróságot, így inkább várok...

(#30) woland_y2k válasza kazie (#29) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

tekintve, hogy meg be sincs jelentve a wp8, egy darabig meg varhatsz. talan ev vegere itt lesznek az uj keszulekek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) kazie válasza woland_y2k (#30) üzenetére

kazie
(kvázi-tag)

Lehet hogy mégse kellene várnom egy WP8-as Nokiára, mert ha most bejelentenék, akkor kb. ősszel jelenne meg, persze Mo-ra még később jönne, mire beállna az ára az is 2-3 hónap...

(#32) erahurka válasza kazie (#31) üzenetére

erahurka
(őstag)
LOGOUT blog

Szvsz várd meg míg kijön a Lumia 900 (hátha lejjebb nyomja a mostaniak árait), és hogy hivatalosan bejelentsék megkapják-e a WP8-at. Aztán vegyél egy 710-et vagy egy 800-at. Én ezt teszem.

"Hamburger! Elengedhetetlen az egészséges reggelihez!" >>>http://fastfoodcentral.blog.hu<<<

(#33) Gusztáv

Gusztáv
(őstag)
LOGOUT blog

Igazából mit is hozna az Apollo frissités a meglévő telefonokra?

Ami nekem megvan:

- Skype integráció
- Adatforgalom számláló
- nativ kód futtatás

A többi lényeges újitás meg hardverfüggő.

Laci

(#34) oO7 válasza Gusztáv (#33) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

azért ez egy elég masszív leegyszerűsítése a WP7 és WP8 összehasonlításának… ennél lényegesen több újítás less azért...

(#35) woland_y2k válasza Gusztáv (#33) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

igazabol ezen kivul mast nem is lehet tudni a wp8-rol. en ketlem, hogy csak ennyi lenne osszesen.

(#36) tDr1v3r válasza exileee (#13) üzenetére

tDr1v3r
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A 6.5 is a Windows Phone brand alatt futott...

The way I see it, every life is a pile of good things and... bad things. The good things don't always soften the bad things, but vice versa, the bad things don't necessarily spoil the good things or make them unimportant.

(#37) oO7 válasza tDr1v3r (#36) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

nem… az Windows Mobile volt...

(#38) Gusztáv válasza oO7 (#34) üzenetére

Gusztáv
(őstag)
LOGOUT blog

Ezért kérdeztem, mert én csak kb ennyit olvastam eddig. Azt pl lehet tudni, hogy Win8-al fog e kapcsolódni a telefon Zune telepítés nélkül?

Laci

(#39) oO7 válasza Gusztáv (#38) üzenetére

oO7
(PH! addikt)
LOGOUT blog

szerintem úgy fog kapcsolódni, mint ahogy két asztali windows kapcsolódik egymáshoz… hálózati meghajtóként / homegroup-on keresztül / ilyesmi… bár teljesen azt sem tartom kizártnak, hogy USB meghajtóként fogja érzékelni ha összedugod a kettőt…

a zune így konkrétan jelenlegi formájában nem fog tovább élni… de valószínűleg lesz valami program amin keresztül kapcsolatba lehet lépni az eszközzel...

(#40) fateless

fateless
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Bármi új infó esetleg a frissítésről?

#27 A Dell Vostro és HP Elitebook esetén biztos, hogy így volt.

(#41) woland_y2k válasza fateless (#40) üzenetére

woland_y2k
(Jómunkásember)

nincs, majd talan itt lesz.

(#42) fateless válasza woland_y2k (#41) üzenetére

fateless
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kösz, oldal megfigyelés alatt...

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.