Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiamondBack

    senior tag

    válasz #74266624 #3825 üzenetére

    személyes vélemények:

    1, A 4.7 col-hoz nem kevés az 540 x 960 pixel?!
    Az S3-nak azért jóval élesebb a képe munkatársamét elég sokat hasonlítgattam, de elég ekkora mérethez ez is.

    2, Független készülékekre wifi-n is van már jelly bean?!
    Ezt nem tudom én PC-ről frissítettem.

    3, Vannak-e zavaró bugok, elég stabilan működik-e?!
    Stabilnak stabil, bár ez a felhasználástól/telepített appoktól erősen függ. Nem tapasztaltam még fagyást illetve akadást is csak akkor ha sok alkalmazás megy a háttérben. (pl GTA3+chrome+youtube nálam már megfogta)

    4, A hátlap tényleg gyenge minőségű és benyomható, mint ahogy a tesztben írták?!
    Én 2 darabot vettem egyet a páromnak egyet magamnak. A páromé tökéletesen passzol meg se nyekken, az enyémnek valszeg gyári hibás az egyik kis füle mert nem pattan be a helyére ezáltal nyöszörög nyomásra. Javaslat: hogy ha veszel kérd el nyomkodd meg ha nyekereg erre hivatkozva kérj egy másikat ha az jó onnantól nincs vele baj.

    Szép a kijelző, gyors, kamera mobilos körökben szerintem tűrhető, picit a 4gb belsőt én keveslem de ezzel meglehet barátkozni, összességében én nem bántam meg hasonló konstrukcióban havi 1 ezressel lett volna több a Galaxy S3 de az nekem formailag nem tetszett valamint utálom a csúszós műanyagot, miközben ez nagy, fekete, recézett nem csúszik ki a kézből, meg olyan zord, komoly kinézetű telo :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák