Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lgopti

    újonc

    Sziasztok!

    Segítségetekre lenne szükségem, tanácsokra! :)

    LG optimus GT540 telom kijelezte, hogya virtuális memoria kicsi, ezért elkezdtem kitörölni a böngésző gyorsítótárát stb, de a beállításoknál véletlenül rámentem, hogy adatok törlése.

    A telefonom ezután szürkés lett, nem lehetett semmire használni, gyári visszaállítással visszahoztam, tudok telefonálni, smsezni, böngészni, de nem tudok rá semmilyen applikációt feltenni, gmail-be nem lép be, ha kér gmailes felhasználónevet és jelszót, nem lép be, újat regisztrálni nem tudok.

    Telefon bekapcsolásánál ezt irja ki: System UIDs Inconsistent: UIDs on the system are inconsistent, you need to wipe your data partition or your device will be unstable. Ezt egy I'm Feeling Lucky gombbal lehet kinyomni, de baj eddig nem történt.

    Miután kinyomtam, kiirja, hogy Market ( process com.android.vending) az alkalmazás váratlanul megállt, próbálja újra.

    Market nem müködik, appokat nem tudok felrakni. Vodás vagyok, és a telefont nem rootoltam. A vodafonnál már nem egytechnikai szakértőt próbáltam, nem tudtak ezzel mit kezdeni, nem találtak rá frissítést.

    Hogyan tudnám a helyzetet megoldani? Nagyon jól jönne a segítségetek? Milyen adatot adjak még meg?
    Firmware verzió: 2.1-update1
    Alap verzió: 2.6.29
    Software verzió: GT540-V20c-Mar-10-2011

Új hozzászólás Aktív témák