Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    Sziasztok,

    Ráengedtem én is a frissítést a telefonra, úgy általában jobban tetszik, mint előtte, de akadt néhány hiányosság is, ezekről szeretném megkérdezni a véleményeteket.
    - Szöveg írásnál az első lenyomott billentyűnek nincs hangja, utána már kattan. Engem zavar.
    - Zárolt képernyőnél eltűnt a középső kör a lakattal. Nem zavaró, de előtte szerintem szebb volt.
    - Eltűnt egy gyári widget, az ahol a wifi-bt-gps... tudtam be és kikapcsolni. Ezt nagyon hiányzik. Tudom, hogy le kell húzni az infósávot és ott van minden, de nekem a widget kényelmesebb volt.

    Nem mellesleg én is észrevettem a lassulást a telefonon, kikacsoltam az MLT-t, de nem lett olyan gyors, mint a frissítés előtt volt.

    Olvasom itt a GPS problémákat, nálam szerencsére ezek nem jöttek elő. Működik a GPS, bár ritkán előfordul, hogy hirtelen nem lát egy holdat sem, de kb. 1 perc után vissza áll minden (takarás természetesen nincs közben)

    jah, és a RAM felhasználás sokkal nagyobb lett, nem tudom miért, alig van futó progi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák