Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zlika

    aktív tag

    Sajnálatos ez a sok hiba/gond amit itt olvasok.Lassan úgy érzem én vagyok az egyedüli akinek nincs baja a telóval.Az elején nekem is voltak gondjaim főleg fagyások,de (talán) a uk v10d megoldotta.Annyi mod-om van hogy launcher pro-t használok,meg rootoltam a biztonság kedvéért.Ezen kívül minden hivatalos.És mondhatom hogy remekül működik,villám gyors semmi fagyás,nem kell újraindítgatni és ha nem használok 3g-t akkor az üzemidő is rendben van.Én voltam talán az egyik első hozzászóló a topikban de egy ideig nem jelentkeztem pont azért mert nem volt miért.Mindenesetre akiknek nem okés a szerkezet azoknak kívánom hogy oldódjon meg,akinek jó az használja egészséggel,az enyémnek ajánlom hogy maradjon így,az lg-nek meg... ...hmm toll a fülébe! :D Haladjanak a gingerbread-el!!!
    Jah az igazsághoz hozzá tartozik hogy nekem is van azért két probléma:az egyik hogy max hangerőn recseg a csengőhang,a másik meg a már-már természetes bevilágítás.Bár az is olyan szinten hogy ha anno nem írja valaki talán a mái napig nem veszem észre.
    Kitartás srácok!Ne dobáljátok ki a telokat mert akkor nem lesz support! (jah hogy most sincs???Akko bocs...) :D

Új hozzászólás Aktív témák