Hirdetés

2014. október 1., szerda

(#1) Maxentius

Maxentius
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Idén a Kyocera lenne az első, aki Android-os csúszkás QWERTY-t jelent be?

(Amúgy jöhet a hír a két Japan-only Sony-ról is. :K )

Samsung Galaxy S4 | Android 4.4.2

(#2) Bavid

Bavid
(senior tag)

Mi ez a kijelző felbontás? :O Pedig jó ötleteket raktak bele.

"...A HTC meg lassan elgondolkodhat az első 2 akkumulátoros mobil bevezetésén." by =Mentor=

(#3) Dany007 válasza Maxentius (#1) üzenetére

Dany007
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nemár és ilyeneket mi nem kapunk? =/

(#4) Maxentius

Maxentius
(PH! addikt)
LOGOUT blog

(#3) Dany007: Jó kérdés, egyelőre nem tudni, de nem ártana nálunk sem ezekkel is színesíteni a palettát... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S4 | Android 4.4.2

(#5) Dany007 válasza Maxentius (#4) üzenetére

Dany007
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Hát hogyafenébedene kéne! :D Ez a mostani új Sony design nekem nagyon bejövős. A belsejével sincs gondom. Következő telefonnak már ki is néztem egy Xperia P-t.
Ahogy látom ezek a modellek meg ötvözik az Xperia S és az Arc S design-ját. Igen jónak tűnik. Kérdés lesz-e belőle itthon.
Mikor bemutatták az Xperia S-t mintha lett volna szó róla, hogy lesz egy külön típus csak Japánba. Lehet pont ezekről volt szó. Kár lenne érte, amilyen keveset mászkálok Japánba...

[ Szerkesztve ]

(#6) Retekegér

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Qwerty-s vízálló droid, jól hangzik. Csak a felbontása ne lenne ilyen ratyi.

<< Milyen kifli? >>

(#7) Halo

Halo
(senior tag)
LOGOUT blog

öööö - izé - ICS akkor miért van rajta 4 "gomb"...?

tudom, nem kötelező, h. ne legyen.... csak furcsa....

MOTO X Developer Edition 4.4.3 - teszt a készülékről: http://goo.gl/zPR8af

(#8) B1T3 válasza Halo (#7) üzenetére

B1T3
(PH! addikt)

Válaszoltál is magadnak. :)

(#9) blackmajesty

blackmajesty
(fanatikus tag)

Szerintem össze lettek keverve a hírben a telefonok nevei:

Kyocera Rise a qwerty-s telefon. NEM vízálló! Bár elég sok helyen annak írják, de a microUSB csatlakozója is szabadon van hagyva, nem hiszem, hogy egy vízálló telefonon ezt meglépnék. Valamint a hivatalos honlapon sem írják, h az lenne.

Kyocera Hydro: Ez a vízálló, ezt a honlapon kihangsúlyozzák. Mondjuk érdekes, h a jack csatija ennek sincs védve.

(#10) G-Guts

G-Guts
(fanatikus tag)

Csináljon már akkor valaki kiemelkedő hívásminőséget biztosító, vízálló, QWERTY-s és 3000+ akksival rendelkező telefont is, azt még lehetne reklámozni úgy is, hogy "Az Android-os telefon, amivel tényleg jó telefonálni."

(#11) Gadgetfan_

Gadgetfan_
(senior tag)

ööö... A Kyocera nem csak késeket gyárt? ;] Nekem van otthon egy pöpec Kyocera kerámia konyhakésem.
Amúgy a qwerty-s telefon nem néz ki rosszul.

Ha valakit terepszínűben látsz, egyszerűen sétálj neki, hadd örüljön, hogy működik az álca

(#12) Cyberpunk válasza Maxentius (#1) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hát ez az.:(

„A szabadság ott kezdődik, ahol megszűnik a félelem.”

(#13) Hakkuuuh válasza G-Guts (#10) üzenetére

Hakkuuuh
(tag)

Mert egyéb plattformon létezik ilyen?! :P

Vegyél Motorolát, azokban 2 mikrofon van a hívásminőség javítása céljából.

Hardcore4Life

(#14) lmisi válasza Gadgetfan_ (#11) üzenetére

lmisi
(senior tag)

Kb. annyira gyárthat késeket mint telefonokat.
Amennyire én tudom Nyomtató és nyomtató-alkatrész gyártó kb. gigantikus mennyiségben (pl. saját belső település kínában).
Nálunk is van pár ilyen nyomtató, csak lézer nyomtatókat gyárt inkább irodai felhasználásra, árazása is ennek megfelelő.
Van olyan lézernyomtató kulcskomponens amit kifejezetten csak ő gyárt (vagy max 1 valaki más), aztán a többiek csak beépítik (pl hp, canon....)
UTAX néven is forgalmaznak kyocera-t.

(#15) Retekegér válasza Gadgetfan_ (#11) üzenetére

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Ne tudd meg, hogy a Hyundai mi mindent gyárt autókon kívül. :U

<< Milyen kifli? >>

(#16) Gadgetfan_ válasza Retekegér (#15) üzenetére

Gadgetfan_
(senior tag)

Tisztában vagyok vele. Sőt pl. a Yamaha a versenyzongorától a tankhajóig mindent gyárt... A késsel csak ironizáltam :U (#14) lmisi vette az adást.

[ Szerkesztve ]

Ha valakit terepszínűben látsz, egyszerűen sétálj neki, hadd örüljön, hogy működik az álca

(#17) Retekegér válasza Gadgetfan_ (#16) üzenetére

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Na jó, ha eddig késgyártás volt a fő profil, akkor tényleg fura, hogy az okostelefonok piacára is be akarnak lépni. Mondjuk bérmunkában manapság mindenki gyárthat már mindent.

<< Milyen kifli? >>

(#18) V.T.CS. válasza blackmajesty (#9) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)
LOGOUT blog

ezek a móucsingok nagyon ott vannak. lehet hogy szabadon is vízálló.
én már mindent kinézek belőlük. :)

(#19) hagel

hagel
(PH! kedvence)

Ez a Kyocera egy érdekes, remek, tartalmas kutatásokat folytató vállalat csoport.

Régen még volt nyomógombos mobilja. Most meg ez. Franc sem gondolta volna, hogy még van ilyen üzletáguk.

Mellesleg: a időjárás álló cumó egész jó. A felbontás is untig elég rá. Ezen nem fog senki betűél-simitást vizslatni nagyítóval. Az eleve mást vesz. /Már, ha ép nem ezt élvezni - vagy simán csóró és/vagy hülye./

Ez munkazokni! Picizene - sok telefon.

Hello, Nordic! C001730A4 Nordic Sport és BB. , Foodplexum - Ez nem Menza! C001D5818, Magyar Channel-Surfer C001A9A73, Coffe Club BBM Group

(#20) kolosanyi válasza Retekegér (#17) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Volt már telefonjuk, pl Echo, nagyon érdekes kis ketyere volt. :)

"Do not pray for an easy life, pray for the strenght to endure a difficult one."

(#21) rbalint88

rbalint88
(őstag)
LOGOUT blog

nem tudom hirtelen miért lett gond a 480x800as felbontás, amikor kijött az SGS, akkor mindenki oda meg vissza volt tőle. pedig az 4" és azon sem olyan szőrös a szöveg, hogy fájjon, mint a befele növő borosta.

Not all Porsches get raced, some just cruise at about 90-100mph…

(#22) hagel válasza rbalint88 (#21) üzenetére

hagel
(PH! kedvence)

Manapság már menőség, ha a mellszőrzet fotókon a tetű is látszik tisztán nagyításkor...

Vagyis, ha nem retina - akkor csak szar lehet!

12 éve meg jó volt a monokróm is, vagy a 256 szín. Eri T68... :C

Hello, Nordic! C001730A4 Nordic Sport és BB. , Foodplexum - Ez nem Menza! C001D5818, Magyar Channel-Surfer C001A9A73, Coffe Club BBM Group

(#23) kiskaktusz

kiskaktusz
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Csak a minimum.. Kicsivel jobb lenne a vas és nagyobb lenne a felbontás, még el is gondolkodnék a cserén :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#24) hagel válasza kiskaktusz (#23) üzenetére

hagel
(PH! kedvence)

Kérdés, hogy lehet-e kapni GSM rendszerre.

Amúgy buktátok! System: CDMA 1x EVDO Rev. A 1x Advanced... /USA.../

Yamaha: a Fuvolát és Saxofont kihagytad! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) rbalint88 válasza hagel (#22) üzenetére

rbalint88
(őstag)
LOGOUT blog

imádtam a t68at. közvetlenül w950 után volt, amikor az számított még újnak :DDD már akkor naon retro móka volt. ja és újonnan vettem, valami 10-15 pénzért :)

Not all Porsches get raced, some just cruise at about 90-100mph…

(#26) V.T.CS. válasza rbalint88 (#25) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)
LOGOUT blog

én meg 60-ért vettem előfizuval a t300-at, amihez kamera is volt.
most meg kb.500ft-ot nem ér. :)

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.