Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bpdjoco

    tag

    Na az egy hetes tapasztalatom a készülékről (jelenleg B111 rommal):

    Hibák:
    - Wifi. Továbbra is folyamatosan elmegy ha nem használom és vissza se jön csak ha elkezdem használni a készüléket (Wifi speciális beállításoknál kiszedtem mindent amit ki lehetett).
    - A Skype folyamatosan átvált rajta offline módba egy idő után teljesen mindegy 3G vagy Wifi (Wifinél azért mert ugyebár az elmegy magától)
    - Ha asztalon nyomkodom van hogy egyáltalán nem vagy teljesen máshol érzékel (nem folyamatos probléma csak ha úgy van kedve).
    - Ha töltőn van a készülék szintén az előző probléma merül fel (nem folyamatos probléma csak ha úgy van kedve).
    - Akadó játékok amik az S2-n gond nélkül futottak (pl. Top Eleven ami nem egy nagy igényű alkalmazás)
    - GPS folyamatosan azt mondja hogy a jel megszűnt.
    - Ha nincs a telón a gyári tok akkor a gombok csörögnek a telefonon ha rezeg mivel úgy mozognak (asszony fehér készülékén feszesek, tehát úgy látom az összeszerelésnél vagy jól sikerült vagy nem).
    - A hangszóró recseg mióta megvettem, gyanítom gyári hibás(sajnos 3napon belül nem volt időm visszavinni).
    - Nagyon melegszik ha használva van.

    Pozitívum:
    - Szép, és jó fogása van
    - Gyors.
    - Szolgáltatótól is gyári független
    - Az akku idő nem rossz (bár így hogy kilövi az alkalmazásokat hiába nem kérem tőle nem nehéz).

    Összességében elgondolkodtam hogy megérte-e lecserélnem az S2-t mivel a két lista hossza eléggé eltérő. Leginkább az szomorít el hogy nem látok megoldást a problémákra hiába vinném el a készüléket a szervizbe. Ott max. a hangszórót cserélnék ki de szoftver részről nem lenne változás.
    Nyilván nem mindenkinél jönnek elő ezek a problémák, de nálam ezek jelentkeztek. Egy 100e Ft-os készüléktől többet vártam volna :(
    Nem is merek belegondolni hogy az első szoftverekkel hogy működhetett.
    Ettől függetlenül ha valakinek van ötlete a fenti problémákra szívesen fogadom. Egy ideig még kitartok és próbálkozom, hátha használható készülék válik belőle.

    Üdv, Jocó

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák