Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    A cikk jó lett! :K

    A plecsnivel egy dolog miatt nem értek egyet, pontosabban elfogadom, de véleményem szerint lehettetek volna megengedőbbek is. A két nagy negatívum az ár és az üzemidő. Na most ezek közül ár biztosan, de az üzemidő is valószínűleg szignifikánsan fog (előbbi csökkenni, utóbbi) javulni. S ha azt nézzük, hogy egy tesztelőnél kibírt 10-12 órát (ami azért valóban gyenge), s egy kis optimalizáció után megy majd 14-15-öt, akkor igazán nincs min szomorkodni.

    Egyrészt azért mert a felhasználók (szvsz) többsége egy ilyen teszt intenzitásánál kisebb igénybevétellel fogja használni a telót, s így sima az egy nap. Aki meg így vagy ennél jobban, az ennél jóval erősebb aksival rendelkező telókat is le fog majd meríteni fél nap alatt (kiv. talán a Razr Maxx).

    Illetve a másik dolog amit nem értek üzemidő kapcsán, hogy miért örülnénk, ha másfél napos lenne az üzemideje? Egy napot kibír - hurrá - de a másik nap már úgyis csak arra lenne jó, hogy vigyázunk a telóra mint a hímestojásra, hogy mikor adja meg magát. Egy nap után egy 12-15h-s üzemidejű és egy 20-25h-s üzemidejű telót is tölteni kell, akkor nemértem miért van emiatt "lehúzva" a One X.
    Az ár ... az ár meg olyan, hogy aki most 180k-ért megveszi annak ez nem negatívum, akinek meg az az akkor veszi majd meg, amikor már nem lesz (annyira) az...fél év múlva mittomén... szóval nekem kicsit mondvacsinált negatívum ez a kettő és csak azért lett sztem is "csak" ajánlott mert nem akartátok ellőni a k-betűset az SGSIII előtt... pedig mégha az olyan is lesz, ez is lehetne különösen ajánlott ha más miatt nem, akkor a Sense 4.0 miatt.... na mind1

    Más: dr. Kind a bemutató videóban milyen fülest dugsz a telóra? :U

    Illetve szomorú lettem én is, amikor megtudtam, hogy nem jön beats füles, s nekem is csak agybadugós játszik - a hagyományos mind kiesik a fülemből - milyet érdemes venni, amivel lehet kezelni a bejövő hívásokat, zenelejátszót is? HTC stor-ban van egy fehér 6k-ért, fekete 8k-ért (nemértem miért drágább az egyik a másiknál :F ), ezek megfelelőek a feladatra, vagy más agybadúgós fülesek azért jobbak lennének hangminőségben? (ár most mindegy, nemtom mi számít jónak csak nézelődök így, hogy nincs benne beats fülses... :( )

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák