Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Ricardo #39 üzenetére

    Lekötött a mai teszt. Téged elvakít a gyűlölet ahogy nézem.

    Egyébként nem érted. Az ios frissítés úgy működik, hogy a régebbi modelleken is szépen fut, csak maximum kicsit veszít a sebességből (ez alól az ios 4 és 3G esete volt kivétel, amit elszabtak a cégnél), és néhány új fícsört nem kap meg. Maga az ios nem igényel 2 magot, mert nincs olyan szarul megírva, mint pl az Android, hogy a 2 mag a rendszer folyamatossága/gyorsasága miatt kelljen. A programok fogják igényelni, nem az alaprendszer. Írtam, hogy kukkants rá a termékpalettára, és részben választ kapsz a kérdésedre. iPad 2. 2 magos gép, ios 4, de az erősebb vas már kicsivel a bemutató után éreztette hatását: [link] Igaz, ez az A5 grafikai képességeit igényli, de látható, hogy már szinte azonnal kihasználta az új vasat pár program. És nem azért kellett, hogy használható legyen a rendszer. Szóval még ios 5 sem kell feltétlen, hogy kihasználja az erősebb vasat, mert a programoknak kell, nem a rendszernek. ellentétben az androiddal. És szinten ellentértben az androiddal, itt a fejlesztők kb azonnal írnak is progikat, amik ki is használják. És még az a hátrány sem lesz meg, hogy adott program/játék csak az erősebb vason fut, mert pl ott az Infinity Blade, megy régebbin is, csak ha jobb a vas, akkor azt meghálálja. Szóval nem, nincs ellentmondás. Én elvárom, hogy az i4-en nagyon jól fusson az új ios, és azt is üdvözlöm, ha az új gép 2 magos lesz, de a programok miatt, nem azért, hogy az ios jól fusson.

    43: LOL, pont erről beszélek. Itt valóban ki lesz használva, és nem az lesz a cél, hogy izomból próbáljunk megoldást találni a lagra, lassúságra. Most vagy nagyon rondán ferdíteni akarsz, vagy tényleg értetlen vagy.

    Így én magára az oprendszerre gondolok
    rosszul teszed.

    egyébként érdekes lenne valóban, kaphatna olyan új fícsört az ios 5 ami 2 magot igényel, ennek örülnék is. Azt az i4 és régebbiek nem kapnák meg. Ebben sem látok problémát, és ebben az esetben sem érzek ellentmondást.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák