Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    alapvetően tetszik ez a telefon. végre valaminek van valami formája is, nem csak két sík közé zárt lekerekített/szögletes élű valami. régebben olyan jól néztek ki egyes telefonok, volt ívük, stílusuk. aztán ezzel a vékonyság mániával megölték az egészet.
    mondjuk az alap androidból pár apróság nagyon hiányozna (például mi ez a kaki zenelejátszó? oké, van marketen más, de azok többsége nem képes normálisan integrálódni a rendszerbe, sok erőforrást zabál, stb). ugyanúgy nem értem mi a fenének kellett zöld ikonokat pakolni a statusbar-ra, sokkal elegánsabban is meg lehetett volna oldani. de van még sok más apróság. lehetett látni a napokban ilyen sdk preview-t, hogy a 3.0 mobiltelefonos változata hogy fog kinézni, na az már sokkal pofásabb.
    hardveresen jó, mobilba talán nem is kell nagyon több ennél, bár azért egy két magos cpu-t menéznék, hogy energiafogyasztásban mit tud felmutatni. illetve nekem nem kéne a jelenleg samoled technológiával (Omnia7-et néztem, azon már konkrétan bántóak a színek, kontraszt, stb, most arról nem beszélve, hogy milyen egyéb problémái vannak a kijelzőnek).
    az ára meg botrányosan magas :( valaki szólhatna már a G-nek, hogy ha az ilyen telefonjaikat mondjuk több országban árulnák (vagy simán lehetne rendelni a google-től neten át, és mondjuk relatív olcsó is lenne, akkor többet adnának el belőle, mint a Samsung a saját cuccaiból...

Új hozzászólás Aktív témák