Hirdetés

2014. november 28., péntek

(#1) RaveForce

RaveForce
(PH! addikt)

gyönyörűség :B bár már a wp8as variánsát várom

az alkalmazásnak a vezérlőgombjai is beköltöznek az állapotsáv alá, hogy könnyen tudjuk lelőni Zámbó Jimmy-t, ha felcsendül. (Bár ez ma már szükségtelen…) by:Bog

(#2) anulu válasza RaveForce (#1) üzenetére

anulu
(PH! félisten)

szintén.

''Ha egyszer meghalok, ne kérdezd meg, miért büdös a lábam!'' | Feel the power! Intel Core i7 | MCITP-SA/VA/EMA2010 | iPhone6 16GB | Heartbleed, Shellshock - 2014 valóban a Linux éve lett...

(#3) =Mentor=

=Mentor=
(őstag)

Gyönyörűség? A photoshoppolt képeken jól néz ki, de valójában egy teljesen átlagos kinézetű teló.

Nokia N8

(#4) atike

atike
(PH! addikt)

Mivel eddig még nem olvastam hasonlót, ezért csak megkérdezem, de a 300 hálózat ekkora "poén"? Más telefon hány hálózatra "szokott jönni?"...

"...elegem van a sok szépből és jóból. Nekem te kellesz."

(#5) RaveForce válasza =Mentor= (#3) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

csak tipp: sztem még a te kezedben sem volt ;)
nekem a galaxy nexus nagyon adja élőben, és mivel ez elégg hajaz rá, sztem ettől is lerakom a hajam :))

az alkalmazásnak a vezérlőgombjai is beköltöznek az állapotsáv alá, hogy könnyen tudjuk lelőni Zámbó Jimmy-t, ha felcsendül. (Bár ez ma már szükségtelen…) by:Bog

(#6) Cyberpunk válasza RaveForce (#1) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Szerintem meg ronda, de kinek a pap kinek a papné ugyebár. És az anyaghasználat sem méltó ebbe a kategóriába. Saját vélemény! ;]

Alpha galaxis

(#7) feliks válasza Cyberpunk (#6) üzenetére

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

+1
Én ezt akartam megvenni, míg nem jött ki, de az anyaghasználata miatt (nekem ennyiért ne csillogjon a hátlapja, G-Nex sem teszi) inkább Galaxy Nexust veszek majd. Lehet nem olyan erős, de azért ritkán látni olyat, amihez nem elég egy, max két mag.. :D

[ Szerkesztve ]

[Be Happy] - Kérlek ha írtam neked egy PÜ-t akkor méltass arra, hogy válaszolsz, akkor is, ha a válaszod nemleges.

(#8) RaveForce válasza Cyberpunk (#6) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

És az anyaghasználat sem méltó ebbe a kategóriába

ez ennyi év után ne legyen már újdonság :)) egyébként azért ott is történt előrelépés az hyperglaze technológiával(már csak az a kérdés,h az mit is tud :DDD )

(#9) Cyberpunk válasza RaveForce (#8) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Nem újdonság, de mindig megbotránkoztat. :P

Alpha galaxis

(#10) Black Dragon

Black Dragon
(PH! addikt)
LOGOUT blog

" Igazi újdonságot csak a rendkívül fürge, május második felére tervezett piaci premier jelenthetett, hiszen ezzel a Samsung jól láthatóan az Apple sikeres termékbevezetési stratégiáját igyekszik lemásolni."

Nem kéne kelteni a flamet. :DDD ;]

Wayteq X960BT navigáció eladó! Hibátlan állapot, doboz, autós tartó, töltő, full tartozék!

(#11) floatr válasza Cyberpunk (#6) üzenetére

floatr
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Én is támogatom, hogy ebben a kategóriában inkább szénszálas edzett szappanbuborékból fújják ki a hátlapot, hátha az elég emelkedett prémium minőségi hatást kelt egyesekben a polikarbonát helyett

http://javasember.wordpress.com

(#12) fl0werstar válasza =Mentor= (#3) üzenetére

fl0werstar
(senior tag)

+1
Ezen a képen egész bejön. :B
Kàr a kerek "sarkakért" -- szerintem.
Eddig azt hittem, a szappantartò forma a HTC specialitàsa, de ezexerint most pont cseréltek. :DDD (Jòjò, tudom, samunak is volt màr jòpàr, de azt hittem, a formavilàg terén inkàbb az SII-ét viszi majd tovàbb)

(*.*) Kütyük... mindig a legújabb, legerősebb, leggyorsabb, legszebb, legértelmetlenebb... KÜTYÜK! (*.*) "Android az, ami érdek nélkül tetszik." 1+1=64 :D

(#13) Robertoq

Robertoq
(őstag)

Apple sikeres termékbevezetési stratégiáját igyekszik lemásolni.
Ez a baj, hogy ahol már valamiféle hasonlóság van akkor már ezt egyből le kell írni és ezáltal tovább fújni a lufit? Két megoldás van: vagy kb egyszerre vezeted be vagy nem, szóval nincs olyan sok variáció. :W
Vélhetően pont emiatt néz ki úgy az S3 ahogy, mert ügyvédek tervezték

(#14) kolosanyi válasza Black Dragon (#10) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ilyenkor hol vannak a modik? :F

;]

"Do not pray for an easy life, pray for the strenght to endure a difficult one."

(#15) Cyberpunk válasza floatr (#11) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Szubjektív vélemény fogalmával tisztában vagy? Itt nem csak az anyagról van szó, az "anyagminőségbe" nálam a festés is beletartozik.

Alpha galaxis

(#16) fl0werstar válasza Cyberpunk (#15) üzenetére

fl0werstar
(senior tag)

meg a fìling...

(*.*) Kütyük... mindig a legújabb, legerősebb, leggyorsabb, legszebb, legértelmetlenebb... KÜTYÜK! (*.*) "Android az, ami érdek nélkül tetszik." 1+1=64 :D

(#17) sagit válasza Cyberpunk (#9) üzenetére

sagit
(PH! addikt)
LOGOUT blog

vesz rá a tulaj fém hátlapot mint te és mint én fogok :)

(#18) pnauser

pnauser
(senior tag)

Na, van már 4 topic, amiben lehet ócsárolni :O

(#19) kolosanyi válasza sagit (#17) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Vagy egy tokot? Vagy egy hátlapot és egy tokot. De esetleg egy Mugen akksit, a hozzávaló hátlappal. Amit aztán kicserél egy saját maga által gyártott fém hátlapra, majd végül készít hozzá bőrtokot. Modding...
Lehet, hogy kicsit túlkombináltam, bocsi. :DDD

"Do not pray for an easy life, pray for the strenght to endure a difficult one."

(#20) Robertoq válasza Cyberpunk (#6) üzenetére

Robertoq
(őstag)

Nem is értem hogy vetted meg a Note-ot :DDD

Érdekes, de többen választanák a S3-at mint a One X-et

(#21) fl0werstar válasza Robertoq (#13) üzenetére

fl0werstar
(senior tag)

Ezek utàn mindent értek, :R zippzàr a szàmra, béke poraira.

(bocsi, idökorlàt)

(#22) feliks válasza sagit (#17) üzenetére

feliks
(senior tag)
LOGOUT blog

Ezt mondták az S2 topikban is annó, azóta sem látok egyetlen fémhátlapos S2-t.. :D

[Be Happy] - Kérlek ha írtam neked egy PÜ-t akkor méltass arra, hogy válaszolsz, akkor is, ha a válaszod nemleges.

(#23) Cyberpunk válasza Robertoq (#20) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

A méret volt a meggyőző számomra.

Hát az a +10%-ot könnyen lehet a márkafanok teszik ki.

Alpha galaxis

(#24) Stanley-B.

Stanley-B.
(senior tag)
LOGOUT blog

Csúnya.

 5k retina iMac, iPhone 6 Plus 16GB, iPad Air 2 16GB, MacBook Air, Time Capsule 2TB, Apple TV 3rd gen, iPod Nano 6th gen.

(#25) sagit válasza feliks (#22) üzenetére

sagit
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Biztos bénák rendelni ebay-ről. Vagy megfelel nekik a gyári mert igazából az is rendben van.

(#26) Robertoq válasza Cyberpunk (#23) üzenetére

Robertoq
(őstag)

De vannak HTC márkafanok is :) Mindenesetre meglepő, mert a hozzászólásokban kb csak az volt, hogy erre vártam, de inkább one x...
Amúgy felmérésben visszaköszön az "ügyvéd dizájn", 17%-a venné meg most.

(#27) Gadgetfan_

Gadgetfan_
(senior tag)

Felületesen olvasva címet először azt hittem 300E lesz ára a szolgáltatónál ;]

Ha valakit terepszínűben látsz, egyszerűen sétálj neki, hadd örüljön, hogy működik az álca

(#28) Dare2Live válasza feliks (#22) üzenetére

Dare2Live
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

az a csúnya, hogy az S2 (pl hátlapja) az S3hoz képest kifejeztetten minőséginek tűnik.

Egyenlőre én ott látom az S3on ott az S1ben annyira karcolodó, már félév múlva csúnya fémes hatású keretet, a hátlapja meg uugy az I9100 tükrözödő "tejfölösdoboz" minőségű hátlapját idézi.

Szóval S2höz képes az egész visszalépésnek tűnik, kb anyagminőségben S1 szintjére tippelem. Ami kb az egész csúcskategória legeslegalja.

Szerintem.... The things we make ... make us.  -~- ..And on the 7th day, GOD went windsurfing...

(#29) RaveForce válasza Dare2Live (#28) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

amit eddig tudni lehet a hyperglaze technológiáról, az az h karcállóbb, mint eddig bármi..

(#30) V.T.CS.

V.T.CS.
(senior tag)
LOGOUT blog

szubjektív vélemény következik: nem szép így képen.
de majd élőben kiderül.

(#31) Cyberpunk válasza Robertoq (#26) üzenetére

Cyberpunk
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hát rontottam a statisztikát. ;]

[ Szerkesztve ]

Alpha galaxis

(#32) Cybertrone válasza RaveForce (#29) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

A Gorilla Glass is az... kibír mindent, pengét, ollót kulcsot... a porszem meg jkarcolja ugyan úgy :U Ezt így kijelenteni nem lehet.... Főleg hogy ugyan úgy fog karcolódni mint bármi! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#33) tariattila válasza V.T.CS. (#30) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

ezen a képen pedig pont hogy szép... :U ;]

n5

(#34) Wave86 válasza V.T.CS. (#30) üzenetére

Wave86
(fanatikus tag)

Szerintem meg mindenképpen ki kell próbálni élőben. Elképzelhető, hogyha megjelenik, akkor meg mindenkinek hirtelen megváltozik a véleménye.
Egyébként a Samsung-hoz híven Samsung-osra sikeredett. :)
Van akinek bejön ez a design, van akinek nem.
Aki eddig sem szerette a Samsung-ot, ezután sem fogja.

Ez a készülék pedig nem elsősorban a geek-eknek készült, hanem olyanoknak, akiknek van pénzük, de eddig még nem vettek okostelefont (business/wo/men).

(Milyen visszafogottak itt az emberek, végre kezdenek megnyugodni a tisztelt fórumozók :) )

(#35) tariattila válasza Wave86 (#34) üzenetére

tariattila
(PH! kedvence)

csak mert a többi(sok) S3 topikban mindenki kidühöngte/trollkodta magát (hálisten) :DDD

n5

(#36) V.T.CS. válasza Wave86 (#34) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)
LOGOUT blog

ezért írtam oda hogy majd élőben meglátom.
az utolsó 3 telefonom samu volt, tehát nincsenek előítéleteim:)

(#37) vulnrea

vulnrea
(kvázi-tag)

(#38) kolosanyi válasza vulnrea (#37) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

4 hüvelykes kijelzővel aligha nevezném WP7-es verziónak. :)

(#39) RaveForce válasza kolosanyi (#38) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

hát ez kijelzőben visszalépés a focus s-hez képest ha jol látom :Y

(#40) kolosanyi válasza RaveForce (#39) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Kisebb, ergo nagyobb a képpontsűrűsége. Meg nekem személy szerint a 4" a kedvenc méretem. :) Egyébként miért visszalépés? A Focus S az nem ugyanilyen Super AMOLED kijelzős? Vagy a méret csökkenése a meglepő? (Bocsi, fáradt vagyok már, abszolút nem kapcsol az agyam...)

(#41) RaveForce válasza kolosanyi (#40) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

4.3 samoled + vs 4.0 samoled nonplus :DDD legalábbis ez alapján az adatlap alapján, azért én reménykedek h plus-os, miért lépnének vissza :F

(#42) kolosanyi válasza RaveForce (#41) üzenetére

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Ja, vagy úgy. Hát csak nem lépnek vissza tényleg. Remélhetőleg csak elírás. :)

(#43) Legendd válasza Robertoq (#20) üzenetére

Legendd
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Lehet,de ennél azért nagyobb arányra lehetett előzetesen számítani..na meg egy oldal annyira nem reptezentatív. Nálam már a 4.3" is nagy,nem leszek (vagyok) potenciális vásárló egyiknél sem. Mindkettő jó telefon,csak ez a magömlés felesleges,a sokszor emlegetett optimalizálás többet érne!

Alea iacta est! Sokszor nem azért lépek be, hogy PÜ-t olvassak, hanem hogy cikkeket szerkesszek!! Ha a hülyeség hajtaná a biciklimet, kontrázva mennék fel a Himalájára!

(#44) Legendd válasza RaveForce (#1) üzenetére

Legendd
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Azt nem értem,hogy egy WP7-8 rendszernek minek ekkora kijelző,amikor alapból nagy ikonos megoldással bír, 4.8"-on már orral is eltalálnám (bár télen jól jöhet kesztyű esetén)...

Alea iacta est! Sokszor nem azért lépek be, hogy PÜ-t olvassak, hanem hogy cikkeket szerkesszek!! Ha a hülyeség hajtaná a biciklimet, kontrázva mennék fel a Himalájára!

(#45) floatr válasza Cyberpunk (#15) üzenetére

floatr
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A vélemény már csak ilyen, ráadásul olyan van elég sok embernek :P

A festés egyébként a one s/x esetében problémásabb, míg itt anyagában van színezve + kapott egy egyesek szerint kerámiával összefüggésbe hozható extra bevonatot (hogy ebből mi igaz, az idővel kiderül, viszont ez magyarázná a korábbi pletykákat). Elég szarul hangzik, ja.
A "fílinget" meg képről kissé mókás megszakérteni. Én is húztam a számat egy e6 képe alapján, aztán amikor a kezembe nyomták, egyből rendben találtam.

http://javasember.wordpress.com

(#46) MarQs válasza atike (#4) üzenetére

MarQs
(senior tag)

A cikkben említett 300 hálózat talán félrevezető, de mindössze 300 szolgáltatót/mobil operátort szeretne jelenti, mert ugye hálózatok alatt - illetve azok szabványai szerint - leginkább a következőket értjük: GSM, GPRS, WAP, EDGE, TD-SCDMA, WCDMA, UMTS, HSDPA/HSUPA, LTE... a teljesség igénye nélkül.
Míg szolgáltatók alatt magukat a cégeket: T-Mobile, Vodafone, O2, Verizon, AT&T, China Mobile, CellOne... Bővebben: link

Lényeg a lényeg, gyártók első számú zászlóshajóinál a 300 hálózat nem akkora "poén" - csupán jól néz ki leírva.

[ Szerkesztve ]

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#47) pnauser válasza MarQs (#46) üzenetére

pnauser
(senior tag)

Szerintem mindenki értette.

Ha azt vesszük, hogy a három magyar szolgáltató egymástól függetlenül kiépítette saját hálózatát, akkor megállja a helyét a világon 300 hálózaton.
Valóban csak marketing, mert mennyivel bénábbnak, de valósabbnak hatott volna, ha azt nyilatkozzák, hogy a világon 145 szolgáltatónál lesz elérhető.
Csak a 145 kisebb, mint a 300...

(#48) MarQs válasza pnauser (#47) üzenetére

MarQs
(senior tag)

Ellenben mégis jött kérdés a témában... :U

"Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

(#49) atike válasza pnauser (#47) üzenetére

atike
(PH! addikt)

A kérdés egészen pontosan az volt, hogy:

a 300 hálózat ekkora "poén"? Más telefon hány hálózatra "szokott jönni?"...

Mivel eddig még ilyen "adatot" nem láttam sehol... Új marketingfogás... :)

"...elegem van a sok szépből és jóból. Nekem te kellesz."

(#50) Ftomm

Ftomm
(őstag)

Na, bekerült a T-s hamarosan kaphatók közé!

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.