Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B1T3

    addikt

    válasz Bass #275 üzenetére

    És szerinted a Nokia Lumia 1020 képei nem részletgazdagok a többi telefonhoz képest? Itt nem csak a pixelek számának növeléséről van szó, hanem a szenzor mérete is jókora lett (bár a 808-étól kisebb, amit fájlalok is, de jól kompenzálták ezt a kompromisszumot, amelyet – gondolom – a vékonyság miatt kellett bevállalni).
    Nézd már meg pl. ezt a képet; jobb oldalt középen látható a T-Mobile felirat a táblán… Szerintem ez egy telefontól brutális részletgazdagságra vall.

    Arról nem is beszélve, hogy a nagy szenzornak és az ezzel járó magas pixelszámnak hála 1080p videóknál 4-szeresen, 720p videóknál 6-szorosan zoomolhatsz kvázi veszteségmentesen, amely párosítva az optikai képstabilizátorral eléggé ütős és egyedi egy telefontól.

    (Direkt emeltem ki többször is, hogy telefonról van szó, mert hajlamosak a sok-sok pixel miatt ezt elfelejteni, és kapásból a fotózásra kiélezett eszközökhöz hasonlítják a Lumia 1020-at. Ami egyrészt azért vicces, mert még így sem feltétlenül van szégyellnivalója az 1020-nak, másrészt ugyebár még mindig egy 2 másodperc alatt zsebre vágható készülékről beszélünk, és mint ilyentől, szerintem tényleg nagyszerű ez a teljesítmény; még így, közel másfél évvel a 808 bemutatása után is.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák