Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ANDROID???

    addikt

    válasz scorpio74 #2465 üzenetére

    Samu s4 s4 mini és még valamelyik100feletti, neki van egy i5 és úgy dícsérte meg a telt, előtte a 995ömre nem mondta ennyire hogy jó a tel, erre nagyon.
    Nyugi, jobb mint a 995 (tudom nekem az volt), ugyanazt a tartozékokat csomagolta bele a t mint a 995höz. A töltő viszont értelmesebb mint az a lökött "csirkebél" megoldás a 995 töltőjéből. A headset passzolom milyen, ki sem bontottam, kocsiba kihangosítás, zenehallgatás tömegközlekedésen meg egy fejhallgatóval, és ja jó a cucc.
    Samuk drágák az a helyzet, hogy csinált magának egy presztízst, azt meg bizony fizetni kell és a fejlesztéseket valahol be kell hajtani...
    Azért ebben az idol S ben nem a szarabbik fajta proci van, ennek nyugiban olvass utána, antutu gyári szofttal 14E elért (az enyém), minőségben a köv lépcső más márkában ami tényleg jobb is az nem +10E,
    Egyébként nyugiba nézd meg az idol x+ leírását tesztjét, nagyon nem szarozható le, és nem 150E vagy több a készülék ára, szóval igen jó felé halad az alca, a piacon jó hlyet akarnak elérni...

    Ja webshop vedd és leaz 8 napod, de ha személyesen veszed akkor is az első 2 nap nyaggasd meg, ha valami gyári hiba beugrik tudd cseréltetni azonnal...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák