Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskaktusz

    addikt

    válasz Logicman86 #833 üzenetére

    szia!

    nekem is volt ilyen problémám...

    röviden a sztori; adott 1 16 gigás EMTEC pendrive, szomszéd rakna rá filmeket, visszahozza, hogy ez kuka (ugyen ez a probléma, formázni kell..). bedugom a saját gépembe (win7 prof 32bit) nem engedi formázni, ahogy nálad sem... mondom érdekes... levittem, bedugtam anyámék gépébe (xp prof) megformázza simán NTFSre is és FAT32re is gond nélkül.. ezek után a notim és a gép között "hurcolgattam" fájlokat, különböző kiterjesztésű fájlokat, különböző tömörítéssel, de az xp és a win7 is látja és kezelni is tudja az összes fájlt...
    vissza adtam a szomszédnak, hogy nincs ezzel semmi gond, 10 perc múlva jön, hogy márpedig ez tényleg kuka... lejátzsottam ugyan ezt, amit am előbb írtam és minden simán megy...

    a filmekért 1 másik pendriveot adtam (agfa 4gb) azzal nem volt gondja a gépének, ami szintén win7..

    az előbb említett 16os pendrive-ot most direkt hurcolgattam ismerősökhöz, barátokhoz, adat ide, adat oda és semmi gond nincs vele...

    furcsállom, mert usb driver gondja nem lehet, mivel a másik pendrive jó volt, de a 16os nem.. gondoltam fájlrendszerre is, de ugyan úgy FAT32re volt formázva alapból a 16os, mint a 4es, amivel nem volt baja...

    ezek után tényleg nem tudom mi a baja, lényeg, hogy nem kuka a 16os pendrive, csak neki nem azt fogom odaadni :DD

    szerintem formázd meg xpvel NTFSre hátha... a FAT32vel ugyan gy gondja lesz

    "Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

Új hozzászólás Aktív témák