Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LarsR

    tag

    Sziasztok!

    Nem tudom találkozott-e már valaki hasonlóval, de én is leírom bánatom, hátha valaki tud valami megoldást ajánlani nekem. Kidobni nem akarom (párszor már gondolkoztam rajta, hogy földhöz vágom..), szóval ezt a lehetőséget légyszíves ne írjátok :D
    Nokia X6 16GB-os lassan 3.-ik éves. Jó aksiidővel és törésmentes állapotban. Igaz párszor már potyogott le innen-onnan, de bírja.

    Az a probléma lépett fel pár napja, hogy akartam hívást fogadni, de se a zöld gombra, se pedig a kijelzőn lévő hívásfogadásra sem reagált csak csörgött. Amikor csörgés közben feloldottam a bill. zárat akkor meg hívásvárakoztatásra tette a beérkező hívó felet. Amikor visszazártam csörgött tovább. Kikapcsoltam, vissza, de PIN-kódot nem tudtam beírni, nem érzékelte a kijelzőt. Hiába vettem ki az aksit is, nem változott semmit sem. Pár órán keresztül nem volt benne aksi, utána bekapcsoltam és működött minden, amíg le nem zárt a bill. zár. Hiába oldottam fel, a probléma ugyan az volt, kijelző nem reagált. Nagy nehezen sikerült rajta lefrissítenem a szoftvert. Ugyan azt amit kb 2 éve vagyamikor megjelent, de semmi nem változott. Azután csináltam rajta egy gyáribellításra visszaállítást. Akkor működött fél napig. Észrevettem, hogy kegyetlenül lassú! Keresgéltem az eredeti szoftverét, amivel még megvettem, de sehol nem találom, elég sok oldalt kiolvastam már a google könyvből pedig :((( Valaki valami linket tud nekem linkelni a régi szoftverekkel kapcsolatban? Vagy marad pendrivenak a telefon? Memóri nincs tele, se a C se pedig a D.
    Köszi előre is!

    http://ge.tt/7JbBk5Z?c

Új hozzászólás Aktív témák