Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz #16820480 #1335 üzenetére

    Hát én nagyon félteném, hogy leejtem. Tudom hogy jó grip-je van, vagyis nem csúszik ki a kezedből, de egy szilikon tokot azért szerintem fogok rá venni. Fóliákkal kapcsolatban pedig a minőségi fólia nem karcolódik :) A HTC Desire HD-mon már 3 éve van Wrapsol fólia, 7ezer forintba került, de még mindig karcmentes a fólia, így a telefon is. Pedig most apám használja, és ő nála elég gyorsan amortizálódnak a dolgok. Viszont ilyen fóliát már sajnos nem gyártanak. De persze lehet még minőségi fóliákat kapni :) Viszont fóliával használni a telefont más érzés, mint fólia nélkül. Továbbá a gagyi fóliák és a matt fóliák a képminőséget is befolyásolják, a matt fóliák például kevesebb fényt engednek át. Vagyis nagyobb fényerővel fogod használni a telefont, ergo többet fogyaszt matt fóliával. Én ezért nem matt-ot vettem a telefonjaimra :)

    [ Szerkesztve ]

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Relaxing #1460 üzenetére

    Ezek a fóliák elég jónak tűnnek:

    GhostArmor

    ArmorSuit

    drágább mint egy 100 forintos kínai, de ennyit simán megér szerintem egy +100k-s készülék védelme. Nekem az SGS2-mön és a HTC DHD-mon évek óta Wrapsol fólia van, nem volt olcsó kb 6k volt, de még mindig olyan állapotban vannak mint mikor rájuk tettem. A fólia teljesen karcmentes így alatta a kijelző is. Viszont Wrapsol-t már sajnos nem gyártanak.

    Én a fentebbi kettő közül inkább az ArmorSuit-ot venném a nedves applikáció miatt, mert jóval könnyebb úgy pontosan felhelyezni a fóliát. A self-healing technology és egyéb jellemzők marketing dumának tünnek elsőre, wrapsol is hasonlókat írt a fóliáiról, de a tapasztalatom az hogy tényleg eltünnek a karcok a fóliáról. A HTC DHD wrapsol fóliája többször volt már karcolva, de másnapra mindig eltünt.

    Nekem egyenlőre az a terv hogy előre hátra oldalra teszek a telefonra fóliát, + tpu tokba megy. A tok alá sajnos bemennek az apró porszemek, így ha nincs fólia a hátulján és oldalán, azok tuti megkarcolják a telefont akkor is, ha végig tokba van.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák