Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkRoland

    senior tag

    Sziasztok!
    Most fogok szerezni egy DX 7800-as EPSON-t, és ehhez szeretnék utángyártott patronokat rendelni (T071x sorozat).
    Mivel ez (amennyiben jól tudom) nem szereti a v6-os chipeket, tippet kérnék, melyiket rendeljem, honnét, és esetleg, hogy mennyibe kerül (bár ezt meg tudom nézni a neten is).
    Nem tervezem sokat használni - talán havonta-kéthavonta pár dokumentumot nyomtatnék, ezért olyat választanék, amelyik nehezebben szárad be -> a fórumot böngészve arra jutottam, hogy a nem eredeti EPSON-os "DuraBryte"-os (azt hiszem, az angol Brite szóval ellentétben EPSONék y-nal írják...) nagyon könnyen beszárad, és drágább is, mint az egyszerű utángyártott, míg az origi DuraBryte jóval drágább, de jobban bírja
    A későbbiekben talán jól jönne, ha könnyen tölthető lenne házilag (nem kötelező opció, de annyira ajánlgatjátok a házi töltést, hogy lehet, belekóstolok a tinta illatába)...
    És a végére még egy kérdés: hogyan tudnám elkerülni a beszáradást? 1-2 hetente nyomtassak 1-1 oldalt, az összes szín érintettségével?
    Köszönöm szépen mindenkinek a segítségeket, javaslatokat!

    [ Szerkesztve ]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák