Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bufurc

    tag

    Átbaszás!!!! www.edel-optics.hu Átbaszás!!!!

    Senki ne rendeljen tőlük! Az első netes buktámat sikerült elkönyvelni 30 rugóm bánja.

    Köztük meg az http://exin.hu/ között vacilláltam de az edel olcsóbb volt 4el hát megrendeltem. Csak kártyás illetve utalásos tranzakcióval lehetett füzetni ezen meg is lepődtem a magyar domain miatt. Utána néztem: német cég kiterjedt hálózat egész európában, gondoltam nem lehet baj elment a lóvé, jött a visszaigazolás minden okésnak tűnt. Másnap azért visszanéztem az oldalra mert valami rossz érzés volt bennem (feltűnt, hogy a levél Dear vezetéknév-re jött). Akkor vettem észre, hogy elég puritán az oldal, kizárólag a lényegre szorítkozott szinte csak 1 szemüveg listából állt. Aztán jött a vicces rész: fordító programmal csinálták az egészet de lényegi részeknél elsőre nem tűnt fel a kártyás fizetésre vonatkozó részek rendben voltak. Ekkor azt gondoltam, hogy ilyen balkáni országokba biztos nem akartak pénzt feccölni és csak átfordították az egész oldalt (minden eus országban 1séges oldaluk van első helyen hozza a google regionálisan). Harmadnap azért mexolalt a vészharang és a függő tranzakciót megpróbáltam törölni de már késő volt szentem pont lemaradtam a lóvé megérkezett hozzájuk. Nézem a méleket semmi... Másnap semmi pedig 24 órával a pénz megérkeztekor fel kellett volan adniuk és erről értesíteni kellett volna. Ma utánuk néztem tüzetesen mert már naon gyanús volt. Német fórumokon aztán kiderült a turpisság: 2 hónapja elkezdett "szarakodni" a cég, hónapos csúszások, más szemüveg jött stb... 1 hónapja pedig no respons a telefont se veszik fel.

    No comment... nem tudom mi történt velük de az oldalak menne európa szerte a szerencsétlenek meg rendelik a nemlétező szemüvegeket mert a lóvét azért lehúzzák.

    [ Szerkesztve ]

    1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

Új hozzászólás Aktív témák